Son Dakika Haberleri: Selin Ciğerci, annelik planını anlattı: Ya taşıyıcı anne ya da evlatlık

Selin Ciğerci, annelik planını anlattı: Ya taşıyıcı anne ya da evlatlık

3 gün önce

Geçen ay futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile dünyaevine giren sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, annelik planını anlattı. Ciğerci, "Taşıyıcı annede diye bir şey varmış. Ya öyle ya da evlatlık. Bir çocuğum olsun, benden çikolata istesin, bugün çok yedin olmaz diyeyim." açıklamasında bulundu.

Geçen ay, 2 yıldır birlikte olduğu futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile evlenen sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, annelik planını anlattı.

"YA TAŞIYICI ANNE YA DA EVLATLIK"

Magazin gazetecisi Bilal Özcan'ın Youtube kanalına konuk olan Selin Ciğerci, annelik ile ilgili soruya, "Benim çocuğumun olması imkansız. Öyle bir ihtimal tabi ki de yok. Gökhan'ın baba olmasını istediğim için; Hani böyle şeyler varmış, Türkiye'de legal değil ama... Yurt dışında olabiliyor diye duydum. Taşıyıcı annede diye bir şey varmış. Ya öyle ya da evlatlık. Devlet verir mi, şartlar uygun olur mu olmaz mı... Bir çocuğum olsun onla beraber ben de oyuncakçıya gideyim, benden çikolata istesin, bugün çok yedin olmaz diyeyim" yanıtını verdi.

Selin Ciğerci, annelik planını anlattı: Ya taşıyıcı anne ya da evlatlık
Selin Ciğerci, Demet Akalın'la fotoğrafını "Star" notuyla paylaştı

Selin Ciğerci, Demet Akalın ile yaşadığı krizi itiraf etti: Aramıza kara kedi girdi, yanlış anlaşılmalar oldu

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra dünyaevine girdi

Haber Yayın Tarihi: 09.11.2019 08:19 

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Fenerbahçe'de Şampiyonlar Ligi çılgınlığı! 5 futbolcu için düğmeye basıldı
Orhan Pamuk'un simitçiye "Merhaba poğaçacı" demesi sosyal medyada olay oldu Fenerbahçe'den Ahmed Kutucu harekatı Hadise'nin cesur paylaşımı sosyal medyada olay oldu! Binlerce beğeni aldı