Son Dakika Haberleri: Sosyete Kasabı Nusret, 24 Ayar Altın Biftek Paylaşımıyla Olay Oldu

Sosyete Kasabı Nusret, 24 Ayar Altın Biftek Paylaşımıyla Olay Oldu

9 gün önce

Yaptığı her paylaşımla adından söz ettiren sosyete kasabı Nusret Gökçe, altın biftek fotoğrafıyla yine ilginç bir paylaşıma imza attı.

Türkiye'nin en çok Instagram takipçisine sahip olan ünlüsü sosyete kasabı Nusret Gökçe, 24 ayar altın biftek fotoğrafıyla yine ilginç bir paylaşıma imza attı.

24 AYAR ALTIN BİFTEK

Sosyal medya hesabı üzerinden 24 ayar altın biftek fotoğrafını paylaşan Nusret Gökçe, takipçileri tarafından çok konuşuldu. Nusret Gökçe paylaşıma, "24 CARAT GOLD STEAK" notunu yazdı. Gökçe'nin paylaşımı bazı takipçileri tarafından beğenilirken bazı takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

"BENCİLLİK YAPIP SADECE REKLAMINI YAPIYORSUN"

Sosyete kasabı Nusret Gökçe'nin paylaşımına bir takipçisi, "Biz bulgur pilavı paylaşmayın, görgüsüzlüktür, ayıptır, yiyecek bulan var bulamayan var derken ama sen sadece bencillik yapıp kendi reklamını yapmak için altın et paylaşıyorsun, ne kadar doğru bu." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Adam dünyaya hitap ediyor arkandayız Nusret abi." yorumunu yazdı.


YORUMLAR


Türkiye'de Binlerce Vatandaş, İsmini ve Soyismini Düzeltti! En Çok Değiştirilen Ad ve Soyad Belli Oldu Ünlü Sunucu Beyazıt Öztürk, 2,5 Ayda 12 Kilo Verdi

Şarkıcı Hatice, Direksiyon Başında Şarkı Söylerken Kazadan Kıl Payı Kurtuldu Megastar Tarkan, Kızının Bakımında Eşi Pınar Tevetoğlu'na Üç Yardımcı Birden Tuttu