Son Dakika Haberleri: Spor Lionel Carole Galatasaray Forması İçin Ter Dökmek Keyifli Hd

Spor Lionel Carole Galatasaray Forması İçin Ter Dökmek Keyifli Hd

8 ay önce

Lionel Carole Galatasaray forması için ter dökmek keyifliTakım oturmaya başladı ve daha da ileriye gideceğizSerhan TÜRK ZÜRİH,(DHA)Yeni sezon hazırlıklarına İsviçre'nin Zürih kentinde devam eden Galatasaray, FC Wil'i 1-0 mağlup etti.

Lionel Carole Galatasaray forması için ter dökmek keyifli

Takım oturmaya başladı ve daha da ileriye gideceğiz

Serhan TÜRK ZÜRİH,(DHA)

Yeni sezon hazırlıklarına İsviçre'nin Zürih kentinde devam eden Galatasaray, FC Wil'i 1-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Galatasaraylı futbolcu Lionel Carole, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Takımın yavaş yavaş oturduğunu ifade eden Carole, Önemli bir maçtı. Kazanmamız gerekiyordu. Galatasaray olduğunuz için her zaman kazanmanız gerekiyor. Bizde burada çıktık, sahada oynadık ve kazandık. İlk maçımızdı. Yavaş yavaş takım oturmaya başladı ve daha da ileriye gideceğiz. Yeni sezona hazırlık sürecini geçiriyoruz şu anda. Tabiiki ritim ve fizik olarak yavaş yavaş sağlayacağız. Sezon başladığında da hazır olmayı düşünüyoruz ifadelerini kullandı.

GALATASARAY FORMASI İÇİN TER DÖKMEK KEYİFLİ

Geçtiğimiz sezonu Sevilla formasıyla İspanya'da geçiren Carole, Bu sezon tekrardan Galatasaray'da olmak çok keyifli. Aynı şekilde tekrardan Galatasaray forması için ter dökmek keyifli. Burada Fatih hoca ile yeni sezona hazırlanıyoruz. Umarım daha da iyisini yapacağım şeklinde konuştu.Karların Erimesiyle Ortaya Çıkan Atatürk Silüeti, Büyük İlgi Gördü Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Guido Senia, Aynı Yatakta Poz Verdi

Kocasıyla Yasak Aşk Yaşayan Kadına Dakikalarca İşkence Etti, Ölmediğini Görünce Ateşe Verdi