Son Dakika Haberleri: Siber Polisler, Şiddeti Özendiren 757 Sosyal Medya Hesabını Yakın Takibe Aldı!

Siber Polisler, Şiddeti Özendiren 757 Sosyal Medya Hesabını Yakın Takibe Aldı!

6 gün önce

Emniyet, sosyal medya üzerinden sporda şiddeti özendirici paylaşımlarda bulunduğu tespit edilen 757 hesabı inceleme altına aldı.

Siber Polisler, Şiddeti Özendiren 757 Sosyal Medya Hesabını Yakın Takibe Aldı!, System.String[]

Sosyal medyada küfür edenler yandı. Siber polisler, sosyal medya üzerinden sporda şiddeti özendirici paylaşımlarda bulunanların peşine düştü.

POLİS, HESAPLARI 7/24 İZLİYOR

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı bünyesinde oluşturulan birim, sosyal medyada kişi ya da takıma küfür eden, hedef gösteren, karşı tarafın maneviyatını zedeleyici söylemlerde bulunan ve grupları galeyana getirme çabasında olan kişi ya da grupların tespiti için 7 gün 24 saat esasına göre çalışıyor.

757 HESAP TESPİT EDİLDİ

Bu kapsamda, 12 Ağustos-13  Eylül tarihlerinde bu tür paylaşımlarda bulunan 757 sosyal medya hesabı tespit edildi. İnceleme altına alınan hesaplara ilişkin gerekli çalışmaların devam ettiği belirtildi.


MGK Öncesi Ankara'da Sıcak Saatler! Kuvvet Komutanları Tek Tek Çankaya Köşküne Çıkıyor Meksika'daki Depremi 10 Gün Önceden Bilen Prof. Ercan Uyardı: Tehlike Geçmedi
Kayıp Prenses, Hafızasını Kaybetmiş Bir Halde Milano'da Bulundu Hükümetten Barzani'ye Uyarı: Ateşle Oynuyor, Önce Kendini Sonra Başkalarını Yakar