Sunucu Hakan Hatipoğlu, Survivor'daki yarışmacıların son zamanlarda neden hasta olduğunu tespit etti - Son Dakika

Sunucu Hakan Hatipoğlu, Survivor'daki yarışmacıların son zamanlarda neden hasta olduğunu tespit etti

Eski Survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu, Survivor Panorama'da adadaki yarışmacıların son dönemlerde yaşadıkları hastalıklarla ilgili bir tespitte bulundu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama yorumcularından Hakan Hatipoğlu canlı yayında ilginç açıklamalar yaptı. Kendisi de daha önce 3 defa Survivor'da yarışan Hatipoğlu, yarışmacıların hastalanmasının nedenini söyledi. Yarışmacıların kazandıkları ödül sonrası uçağa bindiklerini ve uçakta klimaya maruz kaldıkları için hastalandıklarını düşündüğü söyleyen Hatipoğlu, aynı durumu kendisinin de yaşadığını dile getirdi.

"ADIM GİBİ EMİNİM HASTALIKLAR BUNDA DOLAYI"

Hatipoğlu, hastalıklarla ilgili şöyle konuştu: "Survivor'n sonuna doğru hastalıklar sakatlıklar biraz daha artıyor. Bir de kimsenin bilmediği bir şey vardır. Çok doğal bir ortamdayız, hava sıcaklığı hep aynı, nem hep aynı ama bir uçak yolculuğu yaptığınız zaman hayatınıza maalesef klima diye bir şey giriyor.

Ben ne zaman büyük ödül kazansam, ne zaman uçağa binsem ertesi gün hastayım. Muhtemelen klimadan dolayı hasta oldular, adım gibi eminim. Ben birçok hastalığın bundan dolayı olabileceğini düşünüyorum."

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

16:23 Lionel Messi, 2021 yılında Barcelona'dan ayrılmaya karar verdi 15:36 Şeyma Subaşı yeni yaşını kırmızı mini elbiseli pozlarıyla kutladı! Takipçilerinden beğeni yağıyor 15:32 Koronavirüsü yenen Singapur'da deng humması başladı, 14 bin kişi enfekte oldu 14:55 Burcu Biricik yıllar önce yaşadığı taciz anını anlattı: Bağırabildiğim için kurtuldum 14:38 Kızını korumak isteyen uzman jandarma öldüresiye darbedildi 14:15 Muğla'nın kamp alanları doğa tutkunları için eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor 13:29 Maskesiz görüntülenen 71 yaşındaki Kadir İnanır: Linç edildim 13:13 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Her sabah içiyorum" dediği dut pekmezinin satışları patladı 12:28 Boşa akan maden suyu kaynağını değerlendirmek için kurulan fabrika 30 ülkeye ihracat yapıyor 12:09 Deprem korkusu yaşatan yılanlar bir gölde daha görüldü 12:06 Son dakika: Havai fişek fabrikasındaki patlamaya ilişkin Sakarya Belediye Başkanı'ndan açıklama: Vahim bir tablo var 10:19 Uçurtmayı kurtarırken akıma kapılan Dilara, hemşirelere "Yarın öleceğim uğraşmayın artık" demiş 09:57 Koronavirüs sonrası yeni normalde acil servislerdeki kriterler de değişti 09:26 Yarım dönümde örtü altı ejder meyvesi üretiminden 50 bin lira kazanç bekliyor 09:13 Avustralya'da karantinaya alınan yolcular otel görevlileriyle cinsel ilişkiye girdi, ikinci dalga patlak verdi!