Son Dakika Haberleri: Taksim Meydanı'nda Kadınların Omuz Atma Kavgası Kamerada

Taksim Meydanı'nda Kadınların Omuz Atma Kavgası Kamerada

7 gün önce

Taksim Meydanı'nda omuz atma yüzünden saç başa kavgaya tutuşan iki kadını vatandaşlar ve sivil polis ekipleri ayırmakta güçlük çekti.

İstanbul'un kalbi olarak nitelendirilen Taksim Meydanı'nda omuz atma yüzünden saç başa kavgaya tutuşan iki kadını vatandaşlar ayırmakta güçlük çekti.Kadınlardan birinin yere düşerek kendisini tekmelerle korumaya çalıştığı kavga kameraya yansıdı.

KİMSE AYIRAMADI

Taksim Meydanı'nda omuz atma yüzünden iki genç kız arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken, kızlardan bir tanesi kaçmaya başladı. Kavga ettiği diğer kız ise arkadaşıyla birlikte kaçan kızın peşinden koşarken, kısa bir süre sonra yakalayıp saçından çekti. Genç kızlardan bir tanesi yere düşerek tekmelerle kendisini korumaya çalıştı. Vatandaşların şaşkınlıkla izlediği kızların kavgası bir polisin araya girmesiyle sona erdi. Taksim Meydanında genç kızların omuz atma yüzünden çıkan kavgası ise saniye saniye kameraya yansıdı. Görüntülerde bir genç kızı iki kız kovalıyor. Ardından genç kızı kızlardan biri yere düşürüyor. Yere düşen genç kız ise tekme atarak kendini kurtarmaya çalışıyor.


YORUMLAR


Minik Sedanur'un Anne ve Babasının Televizyona Çıkmak İçin Köyü Terk Etmeleri Tepki Çekti Nijerya'da Para Gelini Konuştu: Dedem Yaşında Bir Adamla Evlendirildim, 12 Yaşında Hamile Kaldım

Düğünde Çıkan Kavgayı Ayıran Yunus Polisleri, Tekrar Kavga Çıkmasın Diye Düğüne Katılıp Oynayanlara Eşlik Etti Amerika'daki Şiddetli Yağmur Metroyu Sular Altında Bıraktı, O Anlar Anbean Kaydedildi