Taksim Meydanı'nda milli maç heyecanı dev ekrana taşındı - Son Dakika

Taksim Meydanı'nda milli maç heyecanı dev ekrana taşındı

11.06.2019 22:36

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda deplasmanda İzlanda ile karşılaşan Türkiye'nin dördüncü maçının heyecanı Taksim Meydanı'nda kurulan dev ekranlara taşındı. Etkinliğe büyük ilgi gösteren vatandaşlar ve turistler ellerindeki Türk Bayrakları ile Milli Takım'a destek verdi.

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda deplasmanda İzlanda ile karşılaşan A Milli Takım'ın dördüncü maçının heyecanı Taksim Meydanı'nda kurulan dev ekranlara taşındı.

KARŞILAŞMA ONLARCA VATANDAŞ TARAFINDAN İZLENDİ

Beyoğlu Belediyesi, Milli Takım'ın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde yer aldığı H Grubu'ndaki dördüncü eleme maçını Taksim'de kurduğu dev ekrana taşıdı. Karşılaşma kurulan dev ekranda onlarca vatandaş tarafından izlendi. Etkinliğe büyük ilgi gösteren vatandaşlar ve turistler ellerindeki Türk Bayrakları ile Milli Takım'a destek verdi. Mücadelenin huzur içinde izlenmesi için ise polis ekipleri güvenlik tedbiri aldı.

Taksim Meydanı'nda milli maç heyecanı dev ekrana taşındı
Taksim Meydanı'nda milli maç heyecanı dev ekrana taşındı
Taksim Meydanı'nda milli maç heyecanı dev ekrana taşındı
Taksim Meydanı'nda milli maç heyecanı dev ekrana taşındı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Taksim Meydanı'nda milli maç heyecanı dev ekrana taşındı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (3)
  • Memleketim: Ezikligimi seyrettiler. Reis getirdi diye elestirmeye dahi korkuyorsunuz. Bu adamla bir adim dahi ilerliyenezsiniz. Sehir büyümüs beyin kücülmemis senol. Sehirde büyümüs beyinlerde gelismis. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi MHP'den "askıda ekmek" eleştirilerine çok sert cevap: Askıda ekmeğe siyaset katmak ekmeğe zehir sürmektir "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı Altının kilogramı 483 bin liraya geriledi Manisa'da yaşayan emekli vatandaş, evine gelen 3.944 liralık doğal gaz faturasıyla hayatının şokunu yaşadı 2019'da yılın yatı seçilmişti! Bodrum'a demir atan yüzen saraya 450 bin TL'lik yakıt alındı 8 aylık kızı 7. kez ameliyat olan Sinan Özen, son durumu anlattı: Mecalimiz kalmadı Yumurtanın ardından tavuk fiyatları da zamlandı