Son Dakika Haberleri: Taner Atilla: 'Bu Takıma İnanacağız...'

Taner Atilla: 'Bu Takıma İnanacağız...'

2 yıl önce

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un başkan yardımcısı Taner Atilla, futbolcuların alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle antrenmana çıkmamasına ilişkin, "Önemli olan yaşanan bu olay karşısında tüm şehir olarak bir mesaj alabilmektir. Bu takıma inanacağız ve eskisinden daha çok destek vereceğiz." ifadelerini kullandı.

Taner Atilla: 'Bu Takıma İnanacağız...', System.String[]

Atilla, yaptığı yazılı açıklamada, yeşil-siyahlı oyuncuların, dün  akşamki antrenmana çıkmayarak alacakları karşısında bir mesaj vermek  istediklerini belirtti.
Futbolcularının eylemini doğru bulmadığını aktaran Atilla, şu  ifadelere yer verdi:
"Kendileri sonuna kadar haklı ancak ligin henüz 8. haftasındayken bu  şekilde bir tepki vermek son derece yanlıştır. Buradan her iki tarafın çıkarması  gereken dersler vardır. Keşke bu olay hiç yaşanmasaydı. Ancak şu da  unutulmamalıdır ki geride kalan 7 haftanın sonunda bize son derece güzel sonuçlar  yaşatan ve bu sezon içinde inancımızı gün geçtikçe yükselten yine bu  oyuncularımızdır. Geçen sezon en zor şartlarda takım için müthiş mücadele veren,  alacaklarını takımın riski karşılığında hiç sorun etmeyen oyuncularımızın asla ve  asla kişiliğinden şüphe duyamam. Şunu da biliyorum ki tüm oyuncularımız bireysel  de olsa antrenmanlarını yapmışlardır."
Yönetim olarak 2 yıldan bu yana çok ciddi katkılar ortaya koyduklarını  vurgulayan Atilla, kongre sonrası aralarına katılan arkadaşlarının hemen hemen  hepsinin daha ilk haftadan taahhütlerini yerine getirdiğini bildirdi.
Hassas bir süreçten geçtiklerini kaydeden Atilla, "Camia olarak iyice  kenetlenip sadece futbol takımı değil tüm şehir olarak bir bütün olup  olumsuzluklardan daha da güçlü çıkmayı başarmalıyız. Önemli olan yaşanan bu olay  karşısında tüm şehir olarak bir mesaj alabilmektir. Bu takıma inanacağız ve  eskisinden daha çok destek vereceğiz." değerlendirmesinde bulundu.
Denizlisporlu futbolcular dün, Haluk Ulusoy Tesisleri'nde saat  17.00'de yapılması planlanan antrenmana alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle  çıkmamıştı.

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 04.10.2018 02:30 

YORUMLAR


Beyazıt Öztürk'ten kendisine "Dünkü çocuksun" diyen Acun Ilıcalı'ya cevap: Benimle röportaj yaptığın günleri unuttun
NASA açıkladı! 6 Mayıs 2022'de Dünya'ya çarpacak gök taşı milyonları öldürecek Kız öğrencisinin etek altı görüntülerini çeken öğretmen, kameralar tarafından yakalandı