Tanıtım Amacıyla Bir Ton Fındık Dağıttı - Son Dakika

Tanıtım Amacıyla Bir Ton Fındık Dağıttı

05.06.2014 12:49
Tanıtım Amacıyla Bir Ton Fındık Dağıttı

Giresun, fındığını tanıtmak için yılda yaklaşık bir ton fındığını siyaset, sanat, spor ve turizm alanlarında bir çok kişilere gönderiyor.

Giresun, fındığını tanıtmak için yılda yaklaşık bir ton fındığını siyaset, sanat, spor ve turizm alanlarında bir çok kişilere gönderiyor.

Giresun'un Bulancak ilçesinde esnaflık yapan Mehmet Arslan, gönüllü fındık tanıtımı yapıyor. Kendi fındık bahçesinden topladığı fındıkların tamamını yurt içi ve yurt dışındaki bir çok adrese kargo yoluyla yolladığını söyleyen Arslan, ülkemizde başbakan Erdoğan'dan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e varıncaya kadar her milletvekiline ve bakana da fındık yolladığını açıkladı.

Gönüllü fındık tanıtıcısı Arslan "Kendim ilçede esnafım. Geçimimi fındıktan sağlamıyorum. Ancak fındığım yeterince de oluyor. Bende her yıl topladığım fındığı tanıtım amacıyla her alanda önemli sektörlerin temsilcilerine yolluyorum. Bugüne kadar da neredeyse yollamadığım başbakan, bakan ve milletvekili kalmamıştır. Ünlü sinema sanatçılarımıza da yolladıklarım oldu. Geçen yıl yaklaşık bir ton fındığı tanıtım amacıyla elden dağıttım veya kargoyla yolladım. Ancak bu yıl zirai don nedeniyle fındık yandığı için sanırım biraz daha az fındık yollayacağım. Amacım Giresun fındığını tanıtmaktır" dedi. - GİRESUN

Kaynak: İHA
GÜMÜŞHANE'DE YOLA KAYA PARÇALARI DÜŞTÜ; ULAŞIM TEK ŞERİTTEN SAĞLANIYOR GÜMÜŞHANE'DE YOLA KAYA PARÇALARI DÜŞTÜ; ULAŞIM TEK ŞERİTTEN SAĞLANIYOR Orta ve Doğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinde kar etkili oluyor Orta ve Doğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinde kar etkili oluyor Mart karı fındık üreticisini endişelendirdi Mart karı fındık üreticisini endişelendirdi

Son Dakika Güncel Tanıtım Amacıyla Bir Ton Fındık Dağıttı - Son Dakika


Advertisement