Taraklı Termal Büyükşehir'de - Son Dakika

Taraklı Termal Büyükşehir'de

12.01.2012 12:56
Taraklı Termal Büyükşehir'de

Taraklı Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Tunç; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu makamında ziyaret etti.

27 BİN 600 DEVRE MÜLK

Ziyaretlerinde; Sakarya'nın Taraklı İlçesi'nde 90 dönümlük arazi üzerine yaptıkları 59 blokluk, bin 100 daire ve 27 bin 600 devre mülk projesi hakkında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na 200 Milyon dolarlık proje hakkında bilgi veren Taraklı Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Tunç; tesislerinde 1+1, 2+1 ve dubleks daireler olmak üzere 3 çeşit daire seçeneği bulunduğunu söyledi. Genç ayrıca, Başkan Toçoğlu'na, Taraklı Termal'in içerisinde yer alan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Termal Suyun Özellikleri, Tüneller ve Osmanlı Çarşısı hakkında da detaylı bilgiler verdi.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Taraklı Termal Büyükşehir'de - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement