Tarık, Seda'yı Etkilemek İçin Hangi Yolları İzleyecek? - Son Dakika

Tarık, Seda'yı Etkilemek İçin Hangi Yolları İzleyecek?

26.02.2013 15:40
Tarık, Seda'yı Etkilemek İçin Hangi Yolları İzleyecek?, System.String[]

"Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisinin 36. Bölümü 28 Şubat Perşembe 22.30'da D-Smart'ta izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Yapımcılığını Seray Sever ve Hatice Soysev'in üstlendiği, şehir yaşantısının getirdiği yalnızlığı ve kadın-erkek ilişkilerini mizahi bir kurguyla işleyen "Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisinin 36. Bölümü 28 Şubat Perşembe 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de dizi severlere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

"Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisi, yeni sezonda birbirinden ünlü konuklarıyla D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD kanalında hafta içi Pazartesi ve Perşembe günleri, 22.30'da izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Şehir yaşantısının getirdiği büyük yalnızlığı, kadın-erkek ilişkilerinde mizahi bir kurguyla işleyen "Aşk Kaç Beden Giyer? "in 28 Şubat Perşembe 22.30'da ekranlara gelen yeni bölümünde gece için kalacak yer arayan Satılmış Efendi, tanrı misafiri statüsünde dört numaralı daireye konuk olacak. Seda'yı baştan çıkarmanın yollarını arayan Tarık ise yaşanan durumu avantaja çevirmenin hesaplarını yapacak.

Yapımcılığını Seray Sever ile Hatice Soysev'in üstlendiği, Serdar Oğuz'un yazdığı ve Günay Köker'in yönettiği sevilen sitcom "Aşk Kaç Beden Giyer" dijital ortamlarda 'kendi' olabilen ama gerçek hayatta aradığını bulamayan, hayal kırıklıkları yaşayan aşk mağduru karakterlerin hayatlarını konu alıyor.

36.Bölüm Özet

Işıklar söner, ev halkı uyumaya gider ve Satılmış Efendi kapıda biter. Gece için kalacak yer arayan Satılmış Efendi, Tanrı Misafiri statüsünde dört numaralı daireye konuk olur. Seda'yı baştan çıkarmanın yollarını arayan Tarık yaşanan durumu avantaja çevirmenin hesaplarını yapmaktadır.

Tarık, Seda'yı Etkilemek İçin Hangi Yolları İzleyecek?

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tarık, Seda'yı Etkilemek İçin Hangi Yolları İzleyecek? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan'ı sonra kendini vurdu Merih Demiral'lı Juventus, evinde Dinamo Kiev'i 3-0 mağlup etti Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Bacağından ve sırtından bıçaklanan genç ilk iş ailesini aradı Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu