Tekstilde Dev Buluşma! - Son Dakika

Tekstilde Dev Buluşma!

26.01.2012 11:45
Tekstilde Dev Buluşma!

30 ülkeden 3 bin 500 işadamı Uludağ'da buluştu.

100 marka 20 bin ürününü tanıttı. Milyonlarca dolarlık iş anlaşmaları yapıldı.

Türkiye'nin en büyük moda ticaret organizasyonu Dosso Dossi Fashion Show Uludağ'da gerçekleştirildi. Bu yıl onüçüncüsü yapılan organizasyon hem ticaret hem de eğlenceyi bir arada sundu. Bir hafta süren organizasyona 30 farklı ülkeden 3 bin 500'den fazla işadamı katıldı. Organizasyona katılan 100'den fazla markanın 20 bin farklı ürünü de birbirinden ilginç defile ve şovlarla tanıtıldı. Gerek Türk gerekse yabancı tekstil ve hazır giyim firmaları milyonlarca dolarlık iş anlaşmalarına imza atarken Türkiye'nin de tanıtımı yapıldı.

Uludağ'da hem ticaret hem de tatil imkanı bulan 3 bin 500 misafir için defilelerin yanı sıra çeşitli konser ve partiler de düzenlendi. Organizasyon yetkilileri fuar dolayısıyla ülkemize gelen yabancıların aynı zamanda tatil yapma imkanını da bulduklarını belirterek, "İşadamları aileleriyle birlikte geldiler. Uludağ gibi kış turizminin merkezi olan bir yerde düzenlediğimiz organizasyonumuz sadece tekstil sektörüne değil turizm sektörümüze de büyük katkı yaptı. Organizasyonda 2012 ilkbahar-yaz koleksiyonları tanıtıldı. Yazın Antalya'da tekrarlanacak olan Dosso Dossi Fashion Show'da da kış sezonu ürünlerini tanıtacağız" dediler.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması Kütahya'da yerin 300 metre altında madenciler ilk iftarını yaptı Kütahya'da yerin 300 metre altında madenciler ilk iftarını yaptı Türkiye'nin Londra Büyükelçisi Ertaş, Kral Charles'a güven mektubunu sundu Türkiye'nin Londra Büyükelçisi Ertaş, Kral Charles'a güven mektubunu sundu

Son Dakika Güncel Tekstilde Dev Buluşma! - Son Dakika


Advertisement