Terim'in planlarında olmadığı iddia edilen Lemina'dan imalı paylaşım: Yalan söyleme, dürüst ol - Son Dakika

Terim'in planlarında olmadığı iddia edilen Lemina'dan imalı paylaşım: Yalan söyleme, dürüst ol

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in "Teknik heyetimizin planlarında Mario Lemina yok" açıklamasının ardından Gabonlu yıldızdan imalı bir paylaşım geldi. Lemina, "Yalan söyleme, dürüst ol" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz'in 'Teknik heyetimizin planlarında Lemina yok' açıklamasının ardından Gabonlu yıldızdan imalı bir paylaşım geldi.

Instagram hikayesinden bir paylaşım yapan Lemina, "Arkadaşlarıma en iyi dileklerimle, yakında görüşürüz. Yalan söyleme, dürüst ol tek ihtiyacımız olan bu." ifadelerini kullandı.

Terim'in planlarında olmadığı iddia edilen Lemina'dan imalı paylaşım: Yalan söyleme, dürüst ol

28 MAÇTA FORMA GİYDİ

Abdurrahim Albayrak ise aynı toplantıda, "Muslera ve Selçuk'tan sonra ilk indirim yapanlar Lemina ve Seri'ydi. Onlara teşekkür ediyorum" açıklamasını yapmıştı.

26 yaşındaki Mario Lemina bu sezon Galatasaray'da toplam 28 maça çıkarken 1 gol kaydetti

Terim'in planlarında olmadığı iddia edilen Lemina'dan imalı paylaşım: Yalan söyleme, dürüst ol

Haber Yayın Tarihi: 11.08.2020 17:35

Son Dakika Spor Terim'in planlarında olmadığı iddia edilen Lemina'dan imalı paylaşım: Yalan söyleme, dürüst ol - Son Dakika Spor

YORUMLAR (2)

Son Dakika

OECD tahminlerine göre Kovid-19'dan en az etkilenecek 3. ülke Türkiye Korona testi pozitif çıkınca 4. kattan atlayan kadın, şans eseri kurtuldu Bu acının tarifi yok! Acılı anne, bir evladını daha trafik kazasına kurban verdi Mezbahada kuzulara uygulanan işkence kamerada! Sosyal medyada yayınlamak için çektikleri video 14 yaşındaki çocuğun hayatını kararttı Telefonla döner siparişi verirken ''Mayonez ister misiniz?'' sorusuna sinirlendi, iş yerini silahla bastı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, korona salgınındaki vaka artışlarını yorumladı: İşi tekrar sıkmak durumundayız Acun Ilıcalı'dan uzaktan eğitim için öğrencilere bilgisayar müjdesi