TFF ile yayıncı kuruluş Digiturk yetkilileri toplantı yaptı - Son Dakika

TFF ile yayıncı kuruluş Digiturk yetkilileri toplantı yaptı

23.07.2020 14:29
TFF ile yayıncı kuruluş Digiturk yetkilileri toplantı yaptı, System.String[]

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Süper Lig ve TFF 1. Lig yayın haklarını elinde bulunduran Digiturk yetkilileri arasında bugün bir toplantı yapıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Süper Lig ve TFF 1. Lig yayın haklarını elinde bulunduran Digiturk yetkilileri arasında bugün bir toplantı yapıldı.

TFF'den yapılan açıklamada, Riva'daki toplantıda TFF'yi Başkan Nihat Özdemir, 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekili Erhan Kamışlı, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Digiturk'ü beIN Media Group Üst Yöneticisi Yousef Al-Obaidly, Digiturk Spor İçeriklerinden Sorumlu Grup Başkanı Saad Saleh Al-Hudaifi ve diğer yetkililerin temsil ettiği belirtildi.

Toplantıda Digiturk yetkililerinin, devam eden 2019-2020 sezonuna ilişkin kalan ödemelerin sezonun bitimiyle tamamlanacağını taahhüt ettiği ve buna ilişkin sözleşmenin karşılıklı olarak imzalandığı aktarıldı.

Ayrıca devam eden 2020-2021 ve 2021-2022 sezonlarına ilişkin sözleşme detayları ile, süre uzatılması dahil, her türlü konunun masaya yatırıldığı ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu belirtilerek, "Sonraki iki sezonluk anlaşma detayları yeniden değerlendirilecek olup, TFF ve Digiturk, uzun yıllardır devam eden iş birliğinin artarak sürmesi konusunda kararlılığını ortaya koymuştur. Türkiye Futbol Federasyonu olarak Digiturk'e Türk futboluna değerli katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz." denildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi TFF ile yayıncı kuruluş Digiturk yetkilileri toplantı yaptı - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Golleriyle Lille'i taşıyan Burak'a büyük onur! Aldığı ödül sonrası Fransızca mesaj verdi Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş