The Happy Prince Filmi - Son Dakika

The Happy Prince Filmi

14.11.2019 09:57
The Happy Prince Filmi, System.String[]

The Happy Prince filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. The Happy Prince filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

“The Happy Prince”, geç Victoria dönemi Britanya'sının en başarılı ve ünlü yazarlarından biri olan Oscar Wilde’ın çileli son günlerini anlatıyor. Eşcinsel olduğu gerekçesiyle iki yıl hapis yattıktan sonra serbest bırakılan yazar hayatının kalan üç yılını da sürgünde geçirir. Bir zamanlar şerefine kadeh kaldırılan ünlü yazar artık sefillik içinde yaşamakta ve her geçen gün sağlığı ve parası tükenmektedir.

Yönetmen: Rupert Everett

Senaryo: Rupert Everett

Oyuncular: Rupert Everett

Filmin Türü: Biyografi

Orijinal Adı: The Happy Prince

Yapımcı Firma: Entre Chien et Loup

Yapım Yılı: 2018

Yapım Ülkesi: İngiltere, Belçika, İtalya, Almanya

Orijinal Dili: Latince, İngilizce, Fransızca, İtalyanca

Filmin Süresi: 105 dk.

Dağıtıcı Firma: Özen Film

Vizyon Tarihi: 01.01.2070

The Happy Prince Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

The Happy Prince Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema The Happy Prince Filmi - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın