Son Dakika Haberleri: Tire'de Sevgililer Günü'nde Şehit Annelerine Ziyaret

Tire'de Sevgililer Günü'nde Şehit Annelerine Ziyaret

9 gün önce

Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven'in eşi Ceylan Tanrıseven ve Gönül Elçileri, Sevgililer Günü'nde şehit ailelerine ziyarette bulundu, ziyaretlerde duygusal anlar yaşandı.

Tire'de Sevgililer Günü'nde Şehit Annelerine Ziyaret, System.String[]
 Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven'in eşi Ceylan Tanrıseven ve Gönül Elçileri, Sevgililer Günü'nde şehit ailelerine ziyarette bulundu, ziyaretlerde duygusal anlar yaşandı.

Ceylan Tanrıseven, gazetecilere yaptığı açıklamada, vatanın birliği ve dirliği için canlarını feda eden şehitleri rahmet ve minnetle andıklarını belirterek, "Sevgililer Günü'nde şehit annelerinin elini öperek bir ihtiyaçları olup olmadığını sorduk, hayır dualarını aldık." dedi.

Şehit Mehmet Göktaş'ın annesi Emine Göktaş ise, "Oğlumuzu kaybettiğimiz için ciğerimiz yanıyor ama şehidimizle gurur duyuyoruz. Vatanı için canını feda eden bir çocuğun annesi olmanın onurunu yaşıyorum." diye konuştu.

Ziyaretlerde şehit anneleri, Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan askerlerin selameti ve başarısı için de dua etti.İçişleri Bakanı Soylu'nun Yaptığı Resim, Yardım Gecesinde 500 Bin Liraya Satıldı Yüksekova'da Korkutan Patlama! Güvenlik Güçleri Alarma Geçti, Operasyon Başlatıldı

Zeytin Dalı Harekatı Kapsamında Sınıra Yeni Tank Sevkiyatı TSK, "Sivilleri Vuruyorlar" Yalanını Yayınladığı Yeni Video ile Çürüttü