TRABZON Otomobili ise drift yapan sürücüye ceza - Son Dakika

TRABZON Otomobili ise drift yapan sürücüye ceza

Otomobili ise drift yapan sürücüye cezaTRABZON'un Beşikdüzü ilçesinde TIR parkında otomobiliyle drift yapan sürücüye para cezası kesildi, ehliyeti ve otomobiline el konuldu.

Otomobili ise drift yapan sürücüye ceza

TRABZON'un Beşikdüzü ilçesinde TIR parkında otomobiliyle drift yapan sürücüye para cezası kesildi, ehliyeti ve otomobiline el konuldu.

Beşikdüzü ilçesinde düğünden dönen bir sürücü otomobili ile drift yaparken sosyal medyadan canlı yayınla o anları paylaştı. Trabzon İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından tespit edilen sürücüye 8.294 TL trafik idari para cezası kesildi, otomobili ve ehliyetine 60 gün süre el konuldu. Sürücüye ayrıca maske takmadığı için 900 TL para cezası uygulandı.

TRABZON Otomobili ise drift yapan sürücüye ceza

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 19:29 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel TRABZON Otomobili ise drift yapan sürücüye ceza - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yılın bombası: Ajda Pekkan ve Hakan Altun aşk yaşıyor Kambiyo ve TL mevduat vergisinde yapılan indirim sonrası düşüşe geçen dolar 7,77'den işlem görüyor Sahilde tuvaletini yapan şahıs kendisini uyaran iki kişiyi bıçakladı TL mevduat hesaplarından alınan vergi oranları düşürüldü Hava sıcaklığı düşüyor, 10 ilde kuvvetli sağanak bekleniyor ABD'de başkan adayları Trump ile Biden canlı yayında karşı karşıya geldi Bir yaşındaki bebeğini işkence ederek öldüren anne tutuklandı: Sevmediğim zaman ısırıyordum Ermeni askerlerinin cephede "Bizi burada yalnız bıraktılar" diyerek ağladığı anlar kameraya yansıdı