Tunç'tan Diş Kliniği Açılışı - Son Dakika

Tunç'tan Diş Kliniği Açılışı

Milletvekili Tunç, Diş Hekimlerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Tunç'tan Diş Kliniği Açılışı, System.String[]

Bartın Karakaş Caddesinde Diş Hekimleri Kurtuluş Abanalı ve Numan Çıvak'a ait Diş Kliniğinin açılışı AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Toksöz, Arıt Belediye Başkanı Şahidi Kuşçu ve kalabalık bir davetli topluluğunun katılımı ile gerçekleştirildi.

Yapılan duanın ardından Diş Kliniğinin açılış kurdelasını Milletvekili Yılmaz Tunç, Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Başkanı Yaşar Arslan, BTSO Başkanı İsmail Toksöz, Diş Hekimleri Kurtuluş Abanalı ve Numan Çıvak birlikte kestiler. Boyabat Devlet Hastanesindeki görevinden ayrılarak serbest çalışmaya karar veren Diş Hekimi Numan Çıvak ve 35 yıldan buyana Bartın'da Diş Hekimliği yapan Kurtuluş Abanalı'nın birlikte çalışacağı diş kliniğinde incelemelerde bulunan Milletvekili Tunç, Diş Hekimlerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 10:43 - Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tunç'tan Diş Kliniği Açılışı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yaptırdığı botoks sonrası hayatını kaybeden genç kadının, fenalaştığı anlara ait görüntüleri ortaya çıktı Son Dakika: Korona tanısı konup temasla ilgili eksik, yanıltıcı ve yalan bilgi verenler 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak Kanalizasyondan çıkarılan dekor sıçan görenleri şaşkına çevirdi Son Dakika: Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası dolar sert düştü Apartman görevlisi ve eşi koronavirüse yakalandı, 500 kişi karantinaya alındı Avrasya Tüneli'ne trafik sıkışıklığını yüzde 90 azaltabilen sistem kuruldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın biber reçeli şaşkınlığı: İlk kez duydum, o nasıl oluyor? Vezneci, arkadaşlarını uyardığı hatalı parayla 10 dakika sonra kendisi karşılaştı