Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan'dan kayakçılara malzeme desteği - Son Dakika

Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan'dan kayakçılara malzeme desteği

21.01.2021 14:03
Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan'dan kayakçılara malzeme desteği, System.String[]

Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan, Ovacık ilçesinde kayakla ilgilenen sporculara malzeme yardımında bulundu.

Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan, Ovacık ilçesinde kayakla ilgilenen sporculara malzeme yardımında bulundu.

Valilik binasında genç sporcularla bir araya gelen Vali Özkan, burada yaptığı konuşmada, her zaman sporcuların yanında olacaklarını söyledi.

Sporcuları yetiştiren antrenör ve anne ile babalara teşekkür eden Özkan, "Sporcularımızın ileriki zamanlarda ülkemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil ederek büyük başarılara imza atacaklarına gönülden inanıyorum." dedi.

Konuşmanın ardından Özkan, 16 sporcuya antrenmanlarda ve yarışmalarda kullanabilecekleri kayak malzemelerini hediye etti. Malzeme alan sporcular ve antrenörler, verilen malzeme desteği için Vali Özkan'a teşekkür etti.

Kayak malzemesi dağıtımında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yıldırım ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulselam Er de hazır bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan'dan kayakçılara malzeme desteği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

41'i çocuk 145 kişiyi katleden Netanyahu kana doymuyor: Saldırılar devam edecek 41'i çocuk 145 kişiyi katleden Netanyahu kana doymuyor: Saldırılar devam edecek Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı Şampiyon Beşiktaş'tan, Galatasaray ve Fenerbahçe'ye gönderme: Oyun bitti çocuklar, şimdi gerçekler Şampiyon Beşiktaş'tan, Galatasaray ve Fenerbahçe'ye gönderme: Oyun bitti çocuklar, şimdi gerçekler İbrahim Tatlıses'in İbrahim Tatlıses'in "Davul gibi olmuşsun" sözleri sonrası hırs yapan Deniz Seki, iğne ipliğe döndü Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Vali Yerlikaya ile görüşen yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı uyardı: Sakın kapıları zorlamayın, yaptırımları ağır olacak Vali Yerlikaya ile görüşen yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı uyardı: Sakın kapıları zorlamayın, yaptırımları ağır olacak AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem: Bakan Soylu büyük bir tehdit altında, onu korumamız lazım AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem: Bakan Soylu büyük bir tehdit altında, onu korumamız lazım
Advertisement