Tuncelide kayıp 3. gencin de cansız bedenine ulaşıldı - Son Dakika

Tuncelide kayıp 3. gencin de cansız bedenine ulaşıldı

Son Güncelleme: 13.05.2023 10:26

Tuncelide araçlarının Munzur Çayına düşmesi sonucu kaybolan gençlerden Azat Demiralın da cansız bedenine ulaşıldı. Çaya düşen araçta bulunan Baran Aslantaş ile Mehmet Can Demiralın da cansız bedenleri geçtiğimiz günlerde bulunmuştu. Çalışmalar kapsamında son kayıp genç Azat Demiralın cansız bedenine de Uzunçayır Barajı mavi köprü mevkiinde ulaşıldı. Kayıp 3 gencin bulunmasının ardından çalışmalarının sonlandırıldığı belirtildi.

Tunceli'de kayıp 3. gencin de cansız bedenine ulaşıldı

TUNCELİ - Tunceli'de araçlarının Munzur Çayı'na düşmesi sonucu kaybolan gençlerden Azat Demiral'ın da cansız bedenine ulaşıldı. Çaya düşen araçta bulunan Baran Aslantaş ile Mehmet Can Demiral'ın da cansız bedenleri geçtiğimiz günlerde bulunmuştu.

Diyarbakır'dan gezmek için Tunceli'ye gelen Mehmet Can Demiral (22), Azat Demiral ve Baran Aslantaş'ın bulunduğu araç, 21 Nisan günü Ovacık karayolunun 40. kilometresinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu Munzur Çayı'na uçmuştu. Kazanın ardından başlatılan arama çalışmalarında Baran Aslantaş ile Mehmet Can Demiral'ın cansız bedenleri Munzur Çayı'nda bulunmuştu.

Çalışmalar kapsamında son kayıp genç Azat Demiral'ın cansız bedenine de Uzunçayır Barajı mavi köprü mevkiinde ulaşıldı.

AFAD, polis, jandarma ve gönüllüler tarafından bulunan Demiral'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Tunceli Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Kayıp 3 gencin bulunmasının ardından çalışmalarının sonlandırıldığı belirtildi.

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Tuncelide kayıp 3. gencin de cansız bedenine ulaşıldı - Son Dakika


Advertisement