Türkan Şoray Yeşilçam dostunu yalnız bırakmadı - Son Dakika

Türkan Şoray Yeşilçam dostunu yalnız bırakmadı

04.11.2019 17:04
Türkan Şoray Yeşilçam dostunu yalnız bırakmadı

Türk sinemasının Sultan'ı Türkan Şoray Yeşilçam'ın efsane ismi Ediz Hun'un kariyerindeki ilk tiyatro oyunu olan "On Küçük Zenci'yi izledi.

Oyunu büyük bir ilgiyle ve keyifle takip eden Şoray oyun sonrası kuliste de Hun'u ziyaret etti. Ediz Hun ise tiyatro sahnesinde olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu bir kez daha dile getirirken Şoray'ın kendisini izlemeye gelmesinin de bu mutluluğu iki kat daha arttırdığını belirtti.

Tiyatro Ak'la Kara'nın Agatha Christie'nin en çok satan romanlarından olan "On Küçük Zenci" oyununda Yeşilçam'ın efsane ismi Ediz Hun ile birlikte Ali İl, Pelin Turancı, Fatih Gülnar, Hakan Akın, Oya İnci, Özdemir Çiftçioğlu, Cengiz Eşiyok, Ilgın Angın ve Ozan Altuntaş rol alıyor.

YORUMLAR
500
Ulaş Tuna Astepe O İsimle Birlikte... Ulaş Tuna Astepe O İsimle Birlikte... Mardin'de 24 çocuk oyun grubu hizmete sunuldu Mardin'de 24 çocuk oyun grubu hizmete sunuldu Dar sokakta otomobiliyle hız yaptı; çocuklar ölümden döndü Dar sokakta otomobiliyle hız yaptı; çocuklar ölümden döndü
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Türkan Şoray Yeşilçam dostunu yalnız bırakmadı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement