Türkiye Güzeli Berrin Keklikler, Moskova'da Dünya Güzelleri ile Yarışacak - Son Dakika

Türkiye Güzeli Berrin Keklikler, Moskova'da Dünya Güzelleri ile Yarışacak

Türkiye Güzeli Berrin Keklikler, Moskova\'da Dünya Güzelleri ile Yarışacak
Son Güncelleme: 05.11.2013 10:40

Moskova'da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Keklikler, beklentilerinin çok yüksek olduğunu belirterek, duygularını, hedeflerini, gelecek ile ilgili planlarını tüm açıklığıyla anlattı.

Her ŞEYİN TADINI ALMAK İSTİYORUM

Moskova'da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Keklikler, beklentilerinin çok yüksek olduğunu belirterek, duygularını, hedeflerini, gelecek ile ilgili planlarını tüm açıklığıyla anlattı. Sesinin Christina Aguilera'ya benzetildiğini ve yarışmadan sonra stüdyoya girmeyi düşündüğünü söyleyen Keklikler, 'Şarkı söylemeyi seviyorum, oyunculuğun da mankenliğinde tadını almak istiyorum. Her türlü şarkı söylüyorum. Miss Universe'den sonra stüdyoya girmeyi düşünüyorum. Podyum mu sahne mi Bakacağım. Her şeyin tadını alacağım ama gönlümden şarkı söylemek geçiyor dedi.

Günümüz dünyasında güzelliği de yorumlayan Berrin Keklikler, 'güzellik ağır bir yük getiriyor mu' sorusunu ise şöyle cevapladı

'Bence en büyük güzellik gülümsemektir, kendin olmaktır. Her insanın güzelliği var, bu güzellik ise farklı şekillerde geliyor. Biz tabii ki çok mutluyuz burada olmaktan ama işin en önemlisi güzelliğin iyilik anlamını taşımasını, kalpten gelmesi gerektiğini de göstermek. Her zaman kendiniz olun, umudunuzu kaybetmeyin. Hep gülümseyin.

Her insanın kendi yolunda ayrı bir güzelliği olduğunu düşünüyorum. O yüzden güzelliğini nasıl taşıyacağın senin elinde. Güzelliğin ağır olduğunu, yük olduğunu düşünmüyorum. Çünkü güzel bir şey.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Türkiye Güzeli Berrin Keklikler, Moskova'da Dünya Güzelleri ile Yarışacak - Son Dakika


Advertisement