Son Dakika Haberleri: A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'dan Klopp'a Sert Yanıt

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'dan Klopp'a Sert Yanıt

7 ay önce

Mircea Lucescu, Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp'un, "Uluslar Ligi dünyanın en saçma turnuvası" açıklamasına, "Kulüp için değil, ülke için oynuyoruz. Söylemi egoistçe." cevabını verdi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Bosna Hersek maçının ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Mircea Lucescu'nun açıklamaları şu şekilde:

"İyi oynadık, güzel bir antrenman maçı oldu. Oyunun da hakimiydik, pozisyonlar da bulduk, gol atmak lazımdı. Bu tür maçlara ihtiyacı var bu gençlerin ki seviyelerini yükseltelim. Hazırlık maçı olarak iyiydi, ne yazık ki gol atamadık. Rize'deki seyircileri, milli takıma vermiş oldukları destekten ve ambiyanstan dolayı teşekkür ediyorum. Çok gol pozisyonu yakaladık, bunları değerlendiremedik. Yazık oldu. Sonuç farklı olabilirdi. İkinci yarı 12 tane değişiklik oldu, hakem 2 dakika uzattı. 4 dakika daha uzatmalıydı. Rize'deki ambians çok iyiydi. Bizi burada çok iyi ağırladılar. Trabzon'daki ambians daha farklıydı.

"RUSYA'DA CENGİZ VE HAKAN'DAN GOL BEKLİYORUM"

Trabzon'daki maçta golü sahaya atılan konfetilerden yedik. Trabzon'daki ve Rize'deki taraftarlara bizlere verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum. Rusya'ya gücümüzü bilerek gidiyoruz. Ben Rusya'da Cengiz Ünder ve Hakan Çalhanoğlu'ndan artık gol atmalarını bekliyorum. Sadece bu iki oyuncudan değil, Oğuzhan dahil diğer oyuncularımdan da gol bekliyorum. Biz Soçi'ye kazanmak için gidiyoruz. Ben ekibimden mutluyum. Her maç daha iyi ve güvenli oynuyoruz. Biz Avrupa'nın en genç ekiplerinden birisiyiz."

"KLOPP'UN SÖYLEMİ EGOİSTÇE"

Bu arada Mircea Lucescu, geçtiğimiz hafta Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp'un UEFA Uluslar Ligi ile ilgili yaptığı açıklamaya şu cevabı verdi: "Klopp milli takım çalıştırdığı zaman fikrini değiştirecektir. Milli takımlar önemli maçlar oynamaya devam etmeli. Kulüp için değil, ülke için oynuyoruz. Söylemi egoistçe."

Haber Yayın Tarihi : 11.10.2018 11:20 

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Saldırıya İlk Yorum: Talimat Aldılar Bahçeli'den, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya İlk Yorum: Memnuniyet Duymak Mümkün Değil Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın Kimliği Ortaya Çıktı!