Türkiye'nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX Kapılarını Açtı - Son Dakika

Türkiye'nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX Kapılarını Açtı

03.12.2015 14:50
Türkiye'nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX Kapılarını Açtı, System.String[]

AVM yöneticilerini ve mimarları buluşturan Eğlence-Aktivite, Park-Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX 2015, İstanbul Fuar Merkezinde kapılarını açtı.

5 Aralık'a kadar devam edecek olan fuar kapsamında bu yıl Ekonomi Bakanlığı destekli Alım heyeti programı, B2B online randevu sistemi, sektörün genel değerlendirmesinin yapılacağı konferans ve eğlence - rekreasyon sektörünün enlerini belirleyen ilk ve tek yarışma olan "Shining Star Awards 2015 - Eğlence Ödülleri"ni 3. Kez düzenleniyor.

Ulusal ve uluslararası eğlence, dinlence hizmetleri sunan tesisleri, malzeme üreten ve pazarlayan işletmeleri, çok amaçlı organizasyonları ve hizmet alan tüm, kurum kuruluş, yerel yönetim, turizm tesisi, AVM vb. yaşam alanlarını kapsayan fuarda; jetonlu oyun makinaları, simülasyon cihazları, alışveriş merkezi ekipmanları, şişme oyun ekipmanalrı, tema park ekipmanları, kent mobilyaları, oyun parkları, su parkları ekipmanları, su oyun ekipmanları, park bahçe dinlenme ekipmanları ve bowling tesis ekipmanları gibi birçok ürün grubu ATRAX Fuarında ziyaretçilerini ağırlıyor.

Belediyeler, Oteller, AVM'ler, Toplu Konut Projeleri vs. Eğlence ve Rekreasyon alanlarını ATRAX Fuarı sayesinde farklılaştırarak bir adım daha öne geçiyor.

ATRAX 2014'de 30 ülkeden 195 katılımcı yer aldı

Katılımcılara uluslararası boyutta yeni iş bağlantıları kurma fırsatı sunan ATRAX, geçen yıl üçüncü kez düzenlenmesine rağmen toplam 30 ülkeden 195 katılımcı firmayı İstanbul'da ağırlayarak sektörde önemli bir etki yarattı. Katılımcılara uluslararası boyutta yeni iş bağlantıları kurma fırsatı sunan ATRAX Fuarı'nı 8 bin 650 sektör profesyoneli ziyaret etti. Bu yıl iki salon ve fuaye ile birlikte 3 bölümden oluşan ATRAX 2015'de yaklaşık 200 sektör profesyoneli yer alıyor.

Sektör Devlerinden Balo ATRAX'da Yer Aldı

11 yıldır dünyanın önde gelen oyun makinası üreticilerinin Türkiye temsilciliğini yürüten BALO; oyun merkezi işletmeciliği, projeli oyun ve eğlence mekânları tasarımı, yüksek kalite standartlarındaki teknik servis hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri ile eğlence sektörünün öncü firması olarak faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda ürün gruplarıyla birlikte ATRAX fuarlarına katılan firma; en "flash" ürün olarak SEGA markası 4 kişilik "SHOWDOWN"ı ziyaretçilere tanıttı. Gerek içerik, gerek görsel olarak, deneyenlerden tam puan almayı başaran SHOWDOWN, klasik araba yarışlarını birebir yaşama imkanı sunuyor.

Inline Skate Şampiyonalarında Adrenalin Pistleri, AXRAX'da

Gençliğin bitmez tükenmez enerjisi ve farklı olana duyulan merak ile yola çıkan, geçmişte yaşadıkları imkansızlıkları yeni macera meraklılarına yaşatmamak için çalışmalarını sürdüren Cino Skatepark, ATRAX fuarında metrelerce yükseğe sıçrıyor. Dünyanın farklı yerlerinde gösteriler düzenlemiş olan firma yetkilileri, adrenalin meraklısı gençler için güvenli ve uygun alanları oluşturmak adına in lineskate (paten), skateboard (kaykay), freestyle BMX (akrobatik bisiklet) gibi hareket ve macera sporu yapılabilecek çok amaçlı parkların proje ve inşasını gerçekleştiriyor. Bu alanları oluşturmada en büyük gerekliliğin bu işe gönül vermek olduğuna inanan ve projelerde çalışan ekipleri de, Türkiye Inline Skate şampiyonalarında ilk üç sırayı paylaşan, teknik donanımlı ve profesyonel sporculardan oluşuyor. Avrupa'nın en büyük skateparklarına da imza atmış olan Cino, sektördeki yerini korumaya ve öncü olmaya devam ediyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Türkiye'nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX Kapılarını Açtı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bruno Fernandes'in 'kopyası' ilan edilen Jendoubi'nin, şimdi de Mesut Özil'le olan benzerliği dikkat çekti 16:02 Bruno Fernandes'in 'kopyası' ilan edilen Jendoubi'nin, şimdi de Mesut Özil'le olan benzerliği dikkat çekti Dolmuşun çarptığı genç kız olanları anlattı: Minibüsle çarpıp hakaret ettiler, zorla başörtüsünü çıkardılar 15:51 Dolmuşun çarptığı genç kız olanları anlattı: Minibüsle çarpıp hakaret ettiler, zorla başörtüsünü çıkardılar Beşiktaş'ın gizli kahramanı Sergen Yalçın'ın erkek kardeşi, Ghezzal'ın alternatifini Fransa'da buldu 15:17 Beşiktaş'ın gizli kahramanı Sergen Yalçın'ın erkek kardeşi, Ghezzal'ın alternatifini Fransa'da buldu
Oyuncu Mehmet Çelik, genç bir kızı taciz ettiği iddiasını tüm detayıyla anlattı 14:52 Oyuncu Mehmet Çelik, genç bir kızı taciz ettiği iddiasını tüm detayıyla anlattı Fenerbahçe, Arda Turan'ın yakın arkadaşı Aleix Vidal'ı istiyor 14:44 Fenerbahçe, Arda Turan'ın yakın arkadaşı Aleix Vidal'ı istiyor Hatay Belediye Başkanından dikkat çeken sözler: Suriyeliler belediye başkanlığına aday olsalar kazanırlar 14:04 Hatay Belediye Başkanından dikkat çeken sözler: Suriyeliler belediye başkanlığına aday olsalar kazanırlar
Danimarka'dan Türkiye'ye bunun için geliyorlar! Tarihi Hasankeyf'te tekne turları başladı, ücreti 25 lira 13:41 Danimarka'dan Türkiye'ye bunun için geliyorlar! Tarihi Hasankeyf'te tekne turları başladı, ücreti 25 lira 5 yaşındaki çocuğu istismar eden sapık yakalandı! Yakınları, görüntüleri emniyete veren aileyi tehdit etti 13:21 5 yaşındaki çocuğu istismar eden sapık yakalandı! Yakınları, görüntüleri emniyete veren aileyi tehdit etti
Advertisement