Son Dakika Haberleri: Deniz Sezonu Açıldı, Plaja Turist Yerine Kepçe İndi

Deniz Sezonu Açıldı, Plaja Turist Yerine Kepçe İndi

5 gün önce İlandır

Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Fethiye Ölüdeniz'de sezon başlangıcında iş makinelerinin plaja girmesi hem yerli ve yabancı turistlerin hem de turizmcilerin canını sıktı.

Havaların ısınmasıyla hareketlenmeye başlayan tatil beldelerinde deniz sezonu yavaş yavaş açılıyor.

Turizmcilerin hazırlıklara başladığı tatil cennetlerinden Fethiye Ölüdeniz'de erkenci tatilcilerin keyif yaptığı Belceğiz Plajı'ndaki iş makineleri şaşırttı.

ALTYAPI ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

Bir tarfta yerli ve yabancı turistler güneşlenirken bir tarafta da Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin iş makineleri, arıtma tesisiyle ilgili altyapı çalışması yapıyor.

TURİSTLER FOTOĞRAF ÇEKTİ

Tam sezon başlarken Ölüdeniz Jandarma Karakolu karşısında altyapı çalışması yapan makinelerin plaja girmesi turistlerin yanı sıra turizmcilerin de canını sıktı. Bazı turistler plajdaki bu manzaranın fotoğrafını çekti.

(Kaynak: Habertürk)
CHP'de Kriz! Parti Sözcüsü, "Cumhurbaşkanlığı Adaylığını Açıklayan Vekilleri Ciddiye Almayın" Dedi Kongreye Damga Vuran Anlar! Başbakan Yıldırım, Samanyolu Şarkısını Söyledi

İETT'nin Sürücüsüz ve Elektrikli Aracı, 45 Km Hız Yapıyor! İşte Detayları Adalet Bakanı Gül'den, Firari FETÖ'cüyü Serbest Bırakan Yunanistan'a Mektup