TV'de İlk Kez Beş Yıldızlı Gün - Son Dakika

TV'de İlk Kez Beş Yıldızlı Gün

06.04.2012 08:11
TV'de İlk Kez Beş Yıldızlı Gün, System.String[]

SinemaTV D-Smart 7. kanalda, Teledünya 11. kanalda ve SinemaTV HD'de D-Smart 7. kanalda ve Teledünya 9. kanalda izleyebilirsiniz.

FIVE STAR DAY

Doğumgünü sabahında Jake Gibson'ın (Cam Gigandet) yıldız falı, o günün beş yıldızlık yani mükemmel bir gün olacağını söylemektedir. Ancak bu kehanetin aksine o gün Jake'in bütün işleri ters gider. Astrolojinin gerçek olmadığına karar veren genç adam, kendisiyle aynı zamanda ve aynı yerde doğmuş olan üç kişi bulur. Sarah Reynolds (Jena Malone), Yvette Montgomery (Brooklyn Sudano) ve Wesley Henderson (Max Hartman) ile konuşur ve onların doğumgünlerinin de kendisininki gibi berbat geçip geçmediğini öğrenmeye çalışır.

Dört insan

Bir yıldız falı

Sonsuz olasılıklar

Astroloji her şeyi bilebilir mi?

Yoksa her şey bir kandırmaca mı?

Tür: Dram, Romantik

Yönetmen: Danny Buday

Yapım: 2010

Oyuncular: Cam Gigandet, Jena Malone, Julianna Guill, Mark Boone Junior

Yayın Saat : 21:00

Yayın Tarih : 09 Nisan Pazartesi

TV'de İlk Kez Beş Yıldızlı Gün

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel TV'de İlk Kez Beş Yıldızlı Gün - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti