Tyb Çocuk Edebiyatı Yazarları Okurlarıyla Buluştu - Son Dakika

Tyb Çocuk Edebiyatı Yazarları Okurlarıyla Buluştu

31.03.2017 15:46
Tyb Çocuk Edebiyatı Yazarları Okurlarıyla Buluştu, System.String[]

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) çocuk edebiyatı yazarları, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen imza gününde okurlarıyla buluştu.

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) çocuk edebiyatı yazarları, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen imza gününde okurlarıyla buluştu.

Kütüphaneler Haftası dolayısıyla, Konya İl Halk Kütüphanesinde gerçekleştirilen imza gününde, Mehmet Akif Sarıkaya, Vural Kaya, Mehmet Kahraman, Abdurrahim Küçük ve Fatma Şeref Polat okurlarıyla sohbet etti.

Yazdıkları kitapları imzalayan yazarlar, Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Selçuklu Belediyesi, Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi, KTO Karatay Üniversitesi ve Türk Kütüphaneciler Derneği Konya Şubesinin katkılarıyla gerçekleştirilen imza gününe katılmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

Konya İl Kültür ve Turizm Müdürü Abüssettar Yaşar ise yazarların stantlarını gezerek imza gününün hayırlı olmasını diledi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tyb Çocuk Edebiyatı Yazarları Okurlarıyla Buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Aracında çıkan yangını söndürmeye çalışırken fenalaşan kişi, hayatını kaybetti Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için Tolga Çevik ile anlaştı İbrahim Tatlıses'ten kurallara uymayanlara sert tepki: Doludan aracını koruyanlar maske takmaya üşeniyor Yeni kısıtlamalar için karar günü! Kabine toplantısı başladı, gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada Babasıyla odun toplamaya giden minik Damla, üstüne düşen odunların altında kalarak yaşamını yitirdi 6 yaşında burnuna soktuğu bozuk para 53 yıl sonra çıkarıldı Öldürülen Özgür Duran'ın ailesinden şaşırtan iddia: Kadir Şeker kiralık katildi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel saçlarını maviye boyattı