Son Dakika Haberleri: Uçakta Tacizle Suçlanan Sapık Kendini Savundu: Trump Kadınları Ellemek Normal Demişti
BBC

Uçakta Tacizle Suçlanan Sapık Kendini Savundu: Trump Kadınları Ellemek Normal Demişti

5 ay önce

ABD'de, uçakta önünde oturan kadının göğsüne dokunmakla suçlanan sapık, polise ifade verdi. Taciz zanlısı polise, "ABD Başkanı kadınların özel bölgelerini kavramanın normal olduğunu söylüyor" deyip kendini savundu.

ABD'de, uçakta önünde oturan kadının göğsüne dokunmakla suçlanan sapık, polise ifade verdi. Taciz zanlısı polise, "ABD Başkanı kadınların özel bölgelerini kavramanın normal olduğunu söylüyor" deyip kendini savundu. İlk duruşmaya kadar tutuklu kalacak zanlı, en fazla iki buçuk yıl hapis ve 250 bin dolar para cezası alacak.

UÇAKTA ÖNÜNDE OTURAN KADININ GÖĞSÜNE DOKUNDU

Uçakta önünde oturan kadının göğsüne dokunma iddiasıyla New Mexico eyaletinde hakkında soruşturma başlatılan zanlıya cinsel taciz suçlaması yöneltilmişti.

GÖZALTINA ALINDI

Tacize uğrayan yolcunun şikayetçi olması üzerine adam başka bir koltuğa geçirilmiş ve uçak Albuquerque'e indikten sonra gözaltına alınmıştı.

"TRUMP, KADINLARI ELLEMEK NORMAL DEMİŞTİ"

ABD Başkanı Donald Trump'ın başkanlık seçiminden önce yayınlanan bir ses kaydında ünlü bir insan olduğu için kadınları cinsel organlarından kavradığını söylediği duyuluyordu.

Albuquerque mahkemesinin yayınladığı tutanaklara göre zanlı polise "ABD Başkanı kadınların özel bölgelerini kavramanın normal olduğunu söylüyor" dedi.

İLK DURUŞMAYA KADAR TUTUKLU KALACAK

İlk duruşmaya kadar tutuklu kalacak zanlının alabileceği en fazla ceza iki buçuk yıl hapis ve 250 bin dolar para cezası.

"YILDIZ OLDUĞUN ZAMAN KADINLARA HER ŞEYİ YAPABİLİRSİN"

Donald Trump'ın 2005 yılında, kadınların cinsel organlarını ellediğine yönelik sözleri, kendisi farkında olmadan kayda alınmıştı. Trump bu konuşmada "Yıldız olduğun zaman kadınlara her şeyi yapabilirsin" demiş ve "Onları a…dan kavrayacaksın" diye de eklemişti.

Trump, 2016'daki başkanlık seçimi öncesi ses kaydının ortaya çıkması üzerine özür dilemiş ve söylediklerinin kendisini yansıtmadığını söylemişti.

Trump ve Putin Paris'te Buluşmayı Planlıyor

Trump: Kaşıkçı Cinayeti İlk Günden Tam Bir Fiyaskoydu

BBC6 Büyükşehirde Yapılan Ankette Dikkat Çeken Sonuçlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Eden Erdek Belediye Başkanı Görevden Alındı Venezuela Devlet Başkanı Maduro'dan Müslümanlığa Yeşil Işık!