Ukrayna'da sıcak su borusunun patlaması sonucu asfalt çöktü: 6 yaralı - Son Dakika

Ukrayna'da sıcak su borusunun patlaması sonucu asfalt çöktü: 6 yaralı

14.01.2020 12:00

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de sıcak su borusunun patlaması sonucu asfalt çöktü. Olayda 6 kişi yaralandı.

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de sıcak su borusu patlarken, asfalt da çöktü. En az 6 kişinin sıcak suyun patlaması sonucu yaralandığı öğrenildi.

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de akşam saatlerinde ünlü alışveriş merkezi Ocean Plaza'nın bulunduğu caddede sıcak su borusu patladı. Patlamanın ardından asfalt çöktü. Sıcak su borusunun patlaması ve asfaltın çökmesi sonucu, alışveriş merkezinin zemin katını su bastı.

6 KİŞİ YARALANDI

Metro alt geçidinin bulunduğu noktada meydana gelen çökme nedeniyle, en az 6 kişi sıcak su nedeniyle yaralanırken, 1 yolcu minibüsünün de çöken asfalta sıkıştığı belirtildi.

Öte yandan daha önce de Saksaganskogo Caddesi üzerindeki asfalt çökerken patlayan sıcak su borusu nedeniyle yaralananlar oldu. Caddenin bir kısmı da trafiğe kapatılmıştı.

Ukrayna'da sıcak su borusunun patlaması sonucu asfalt çöktü: 6 yaralı
Ukrayna'da sıcak su borusunun patlaması sonucu asfalt çöktü: 6 yaralı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ukrayna'da sıcak su borusunun patlaması sonucu asfalt çöktü: 6 yaralı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin'deki camiye yapılan polis baskınına tepki gösterdi: Şiddetle kınıyorum Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı Koronavürüsü hafif geçirenlerle ilgili önemli bilgili: 10'uncu günden sonra bulaştırıcılık seviyeleri düşüyor Spor spikeri Diletta Leotta, sosyal medya paylaşımıyla sırrını açığa çıkardı Özel eğitim kurumlarında yüz yüze eğitim 5 güne çıkarıldı Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı