Ultrasondaki esrarengiz görüntü tartışma yarattı - Son Dakika

Ultrasondaki esrarengiz görüntü tartışma yarattı

21.09.2019 15:25

Çocuk bekleyen Britainy Clark ve James Grouve çiftinin ultrason görüntülerindeki esrarengiz detay, sosyal medyada tartışma yarattı.

İngiltere'de bebek bekleyen bir çift, ultrason görüntülerini ellerine aldıklarında büyük şaşkınlık yaşadı. Görüntülerde bebeğin dışındaki bir figür sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

İngiltere'nin Swindon bölgesinde yaşayan Britainy Clark ve James Grouve çifti, doktorların kendilerine çocuk sahibi olamayacaklarını söylediğinde hayalleri yıkıldı. Doktorlar, Britainy'nin yumurtalıklarında doğuştan gelen bir rahatsızlık olduğunu ve hamile kalamayacağını belirtmişti.

BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞADILAR

Ancak bu teşhisten aylar sonra büyük bir sürpriz gerçekleşti. Kendini hasta hisseden Britainy, kontrol için hastaneye gittiğinde hamile olduğunu öğrendi. Duyduklarına inanamayan çift, ultrason çektirmek için merakla beklemeye başladı. Bebek 12 haftalık olduğunda ultrason görüntülerine ulaşan çift, büyük bir şaşkınlık yaşadı. Görüntülerde bebeğin dışında bir figür daha gören Britainy, durumu hemen teyzesiyle paylaştı.

"KORUYU MELEK" DİYE PAYLAŞTI

Teyze ise görüntüdeki figürü bebeğe elini uzatmış bir insan yüzüne benzetti. Görüntüyü sosyal medyada paylaşan genç anne adayı, "İşte benim bebeğim ve onun koruyucu meleği" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya kullanıcıları duruma büyük ilgi gösterirken, kimileri görüntünün ürpertici kimileri ise iyi şans göstergesi olduğunu savundu.

Ultrasondaki esrarengiz görüntü tartışma yarattı

Son Dakika Dünya Ultrasondaki esrarengiz görüntü tartışma yarattı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Eski Fenerbahçeli Adil Rami'den Macron'a olay sözler: Senden tiksiniyorum Son dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdü Bakan Koca duyurdu: Düzce'de vaka artışı yüzde 99 seviyesine ulaştı 5 erkek öğrenciye cinsel istismarla suçlanan ücretli öğretmene 52 yıl 5 ay hapis Vaka sayısının yüzde 84 arttığı Bursa'da sokağa çıkma yasağı gelecek mi? Vali Bilim Kurulu'nu işaret etti ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Antalyaspor'da Tamer Tuna dönemi sona erdi