Cezaevine gireceğini açıklayan Fatih Tezcan, IBAN numarası paylaşıp yardım istedi - Son Dakika

Cezaevine gireceğini açıklayan Fatih Tezcan, IBAN numarası paylaşıp yardım istedi

19.08.2022 09:53

Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret nedeniyle ceza alan Fatih Tezcan, sosyal medya hesabından cezaevine girdiğini duyurdu. Tezcan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yardım için para isterken İBAN numarasının yer aldığı internet sitesini de paylaştı.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e hakaretten 2 yıl 2 ay hapis cezası alan Tezcan'ın, "sabıkalı geçmişi, tekrar suç işlemeyeceği yönünde kanaat oluşmaması, suça yatkın kişiliği" gibi nedenlerle cezası ertelenmedi.

"BEN CEZAEVİNE GİRİYORUM"

Tezcan, "Ben cezaevine giriyorum. Allaha emanet olun ve dua edin" diyerek sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

"BEN İÇERDEYKEN DESTEKLERİNİZİ EKSİK ETMEYİN"

Tezcan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yardım için para isterken, İBAN numarasının yer aldığı internet sitesini de paylaştı. Tezcan, şu ifadeleri kullandı; "Ben cezaevine giriyorum ama Fatihler milli gençlik akademisinin sabit giderleri gerek personel gerek Kiralar gerek faturalar olarak çok yüksek lütfen ben içerdeyken desteklerinizi eksik etmeyin. Allaha emanet olun ve dua edin. Gerekli bilgiler burada var."

Fatih Tezcan cezaevi yolunda yardım talep etti! Sosyal medya hesabından İBAN paylaştı
YORUMLAR
500
Gençlik ve Spor Bakanlığı, 64 Bin Metrekare Aoç Arazisini Bir Spor Kulübüne Tahsis Etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı, 64 Bin Metrekare Aoç Arazisini Bir Spor Kulübüne Tahsis Etti. Anagold Madencilik: 'Sedat Cezayirlioğlu ve Avukatının İddiaları Asılsızdır' Anagold Madencilik: 'Sedat Cezayirlioğlu ve Avukatının İddiaları Asılsızdır' Hüseyin Baş: Laiklik Bizim İçin Vazgeçilmez Bir Kırmızı Çizgidir. Atatürk Partimizin Kırmızı Çizgisidir Hüseyin Baş: Laiklik Bizim İçin Vazgeçilmez Bir Kırmızı Çizgidir. Atatürk Partimizin Kırmızı Çizgisidir

Son Dakika Güncel Cezaevine gireceğini açıklayan Fatih Tezcan, IBAN numarası paylaşıp yardım istedi - Son Dakika


Advertisement