Uluslararası Altın Başkan Ödül Töreni - Son Dakika

Uluslararası Altın Başkan Ödül Töreni

03.04.2015 21:54
Uluslararası Altın Başkan Ödül Töreni, System.String[]

Memur Dernekleri (Memur-Der) Federasyonu bünyesinde yayınlanan Başkan Dergisi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen, "Uluslararası Altın Başkan Ödülleri ve Altın Basın Ödülleri" düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Memur Dernekleri (Memur-Der) Federasyonu bünyesinde yayınlanan Başkan Dergisi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen, "Uluslararası Altın Başkan Ödülleri ve Altın Basın Ödülleri" düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Memur-Der Federasyonu Genel Başkanı Cengiz Özbay bir otelde düzenlenen ödül töreninin açılışında yaptığı konuşmada dergide emeği geçenlere teşekkür ederek, başkan sözünün önemine dikkati çekti.

"Altın Başkan Ödülü"ne layık görülen TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu da Türkiye'de bir çok başkan varken ödülü Meclis'ten almanın kendisi için önemli olduğunu ifade etti.

Anayasa Komisyonu Başkanlığını 13 yıldır yürüttüğünü hatırlatan Kuzu, "Zor bir alan. Muhalefetin bizi en zorlayacağı alanlardan birisi ama Türk siyasi tarihinde en çok 4 sene görev yapmış o makamda. Biz 13 sene oturduk iyi mi, kötü mü bilmiyorum. 3 dönem olması sebebiyle benim son dönemim" dedi.

Başkanlık sistemine değinen Kuzu, şöyle konuştu:

"Ben 30 yıldır başkanlık modelini savunuyorum. Rahmetli Özal'a danışmanlık yaptım. Konunun AK Parti'yle başlayan bir tarafı falan da yok. Evet ben o partinin kurucu üyesiyim ama asıl 30 yıllık emeğim var. Patenti bunun bana ait, sevabıyla günahıyla. Bu gelmediği müddetçe açık söylüyorum gelecek nesillere, çocuklarımıza iyi bir Türkiye bırakamayız. Biz bunu çok denedik. Bunu söylememin zerre kadar siyasi tarafı yok. 30 yıldır bunun kavgasını veriyorum."

Törende, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Yılmaz Akçil, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkan Vekili Hasan Tahsin Fendoğlu, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Genel Başkanı Süleyman Çelik, TRT Genel Müdürü Şenol Göka da ödüle layık görülen isimler arasında yer aldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Uluslararası Altın Başkan Ödül Töreni - Son Dakika


Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı