Son Dakika Haberleri: Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servisi Önünde Silahlı Saldırı: Karı-Kocayı Öldürüp Kaçtı

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servisi Önünde Silahlı Saldırı: Karı-Kocayı Öldürüp Kaçtı

2 ay önce

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Acil servisi önünde yaşanan olayda silahlı saldırgan iki kişiyi vurduktan sonra kaçtı. Kurşunların hedefi olan Ramazan Sarı ve eşi Suzan Sarı kurtarılamadı.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisi önünde silahlı saldırıya uğrayan Ramazan Sarı ile eşi Suzan Sarı yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen Ramazan ve Suzan Sarı kurtarılamadı.

HASTANE ÖNÜNDE BEKLEYEN KARI KOCAYI HEDE FALDI

Olay saat 12.30 sıralarında meydana geldi. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servis önünde bekleyen Ramazan Sarı ile eşi Suzan Sarı silahlı saldırıya uğradı.

6-7 EL ATEŞ EDİLDİ

6-7 el ateş açan saldırgan kaçarken polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

RAMAZAN SARI DAHA ÖNCE DE YARALANMIŞTI

Ramazan Sarı'nın geçtiğimiz yıl Eylül ayında Ümraniye'de okul bahçesinde rakip servis firmaları arasında çıkan kavgada yaralandığı öğrenildi. Polis, saldırının bu olayla ilgisini araştırıyor.

Saldırıda Hayatını Kaybeden Çift Daha Önce Ölüm Tehditi Almış


YORUMLAR


Kenan Sofuoğlu, Barış Atay, Alpay Özalan ve Saffet Sancaklı Milletvekili Seçildi mi? İşte Merak Edilen Sonuç Dünya Kupası H Grubunda Kolombiya, Polonya'yı 3-0 Yendi

Erdoğan, Seçim Stresini Kenara Bıraktı, Ayağı Kapana Sıkışan Çocuğa Koştu!