Son Dakika Haberleri: Ünlü Jokey Halis Karataş, Dubai'de Mahsur Kaldı

Ünlü Jokey Halis Karataş, Dubai'de Mahsur Kaldı

2 ay önce

Dubai'de düzenlenen yarışlara katılan ünlü jokey Halis Karataş, vizesindeki yanlışlık nedeniyle Birleşik Arap Emirlikleri'nde mahsur kaldı.

Dubai'ye at binmeye giden ünlü jokey Halis Karataş mahsur kaldı. Perşembe akşamı Good Curry isimli atla start alan ve Dubai Meydan yarışında 4. Olan 'Sihirbaz' lakaplı şampiyon jokey Halis Karataş ilgililerin yanlış vize alması nedeniyle Dubai'de mahsur kaldı.

Dubai'ye çalışma vizesi yerine çalışma izini alarak girdiği için havalimanında uçağa binemeyen Karataş, büyükelçiliğin çabalarına rağmen hafta sonu tatiline denk geldiği için sorun çözülemedi.

PAZARTESİ GÜNÜ TÜRKİYE'YE DÖNECEK

Ünlü jokeyin üst düzey bir müdahale gerçekleşmezse ancak pazartesi günü Türkiye'ye dönmesi bekleniyor. Cumartesi günü İstanbul'da üç yarışta at binmek için deklere olan usta jokeyin yerine komiserler kurulunun belirlediği jokeyler at binecek.

Aynı gün Dubai World Cuo Karnavalı'da Perilina isimli dişi ata binen ve yarışta üçüncü olan diğer jokey Selim Kaya ise sorunsuz bir şekilde İstanbul'a döndü.

(Sputnik)


YORUMLAR


İş Kadını Leyla Alaton: Erdoğan'ı Son Derece Feminist Buluyorum İskenderpaşa Cemaati, Cumhur İttifakı'nı Destekleyecek Yere Düşen 100 Lirayı Gizlice Alıp Cebine Koyan Vatandaş Gözaltına Alındı