Bahçelievler'de ünlü bir kafenin ortağına kurşun yağdırdılar - Son Dakika

Bahçelievler'de ünlü bir kafenin ortağına kurşun yağdırdılar

30 gün önce

Bahçelievler'de ünlü bir kafenin ortağı, kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı. Yaralı hastanede tedavi altına alınırken, saldırganlar kendilerini bekleyen araca binerek olay yerinden uzaklaştı.

Bahçelievler'de ünlü bir kafenin ortağı Yalçın K. uğradığı silahlı saldırıda yaralandı. Yaralı hastaneye kaldırılırken, saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Olay, saat 19.30 sıralarında Bahçelievler Adnan Kahveci Bulvarı'nda bulunan ünlü bir kafenin önünde yaşandı. Görgü tanıklarının ifadesine göre kafenin önüne 3-4 kişi geldi. Kimliği belirsiz kişilerden biri belinden çıkardığı silahla kafe ortaklarından olan Yalçın K.'ya ateş açtı.

SALDIRGANLAR OLAY YERİNDEN KAÇTI

Yalçın K. merminin isabet etmesi sonucu yere yığıldı. Yaya olarak kaçan saldırganlar kendilerini bekleyen bir araca binerek olay yerinden uzaklaştı.

SAĞLIK DURUMUNUN İYİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı ambulansla Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi aldı. Yalçın K.'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polis olay hakkında soruşturma başlattı.

Bahçelievler'de ünlü bir kafenin ortağına kurşun yağdırdılar
Haber Yayın Tarihi: 14.11.2019 10:24 Kaynak: DHASon Dakika

Erdoğan'ın müjdesini verdiği '100 Bin Sosyal Konut Projesi' kapsamında konut yapılacak ilçeler belli oldu
Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi ABD'yi ayağa kaldıran görüntü: 7 yaşındaki çocuğa hücrede işkence yapıldı