Son Dakika Haberleri: Ünlü Oyuncu Hülya Şen, Avlu Dizisinden Ayrıldı

Ünlü Oyuncu Hülya Şen, Avlu Dizisinden Ayrıldı

2 ay önce

Star TV ekranlarında yayınlanan Avlu dizisinde, Naciye karakterini canlandıran ünlü oyuncu Hülya Şen, diziden ayrılacağını açıkladı.

Demet Evgar'ın başrolünde olduğu Avlu dizisinde bir ayrılık yaşandı. Naciye karakterini canlandıran Hülya Şen, projeden ayrıldığını duyurdu.

"TEŞEKKÜR EDERİM"

Sosyal medya hesabından diziden ayrılacağını açıklayan ünlü oyuncu Hülya Şen, "Başta can dostum Yüksel Aksu olmak üzere Star TV, Limon yapım ailesine, Hülya Gezer ve canım Şafak Balıma.. Bu kadar kadın üzerine kurulmuş bir projede, bütün egolarını evde bırakıp, büyük bir dostluk içinde çalışan; 24 saat nazımı çeken Nurhakım'a Ümmücüğüme, yan yan oynadığım bütün oyuncu arkadaşlarıma... Gecesi gündüzü olmayan senaryo,yazım gurubumuza, Bizden sonra giden set emekçilerine , yapıma, prodüksiyona, kameramanlara, ışıkçılara, sesçilere, makyözlerimize, kostümcülerimize, ulaştırmaya ve bütün Avlu aileme teşekkür ederim.Hepiniz sağ olun var olun hakkınızı helal edin. En çok da SİZ sevgili seyircilerimiz; sevgi ile bize ayırdığınız o muhteşem saatler için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.


YORUMLAR


Erdoğan'ın Mitinglerde Söylediği Şarkıya Kayahan'ın Eşi İpek Acar'dan İlk Yorum: Gurur Duyduk Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu Kılıçdaroğlu'nun İdam Edilmesini İsteyen Akit Muhabiri Mehmet Özmen, Kovuldu!