Ünlü şarkıcı Demi Lovato, "Bıktım" diyerek selülitli fotoğrafını paylaştı - Son Dakika

Ünlü şarkıcı Demi Lovato, "Bıktım" diyerek selülitli fotoğrafını paylaştı

06.09.2019 16:32

Dünyaca ünlü şarkıcı Demi Lovato, "Fotoğraflarımı düzenlemekten bıktım" diyerek selülitli fotoğrafını paylaştı.

27 yaşındaki Amerika'lı şarkıcı, söz yazarı Demi Lovato, Instagram'da düzenlenmemiş fotoğrafını paylaştı. Demi,"Bu benim en büyük korkumdur. İşte düzenlenmemiş bir fotoğrafım. Selülit. Vücudumdan utanmaktan ve fotoğraflarımı düzenlemekten bıktım. Evet daha önce fotoğrafların hepsi düzenlenmişti. Bundan nefret ediyorum. Ama gerçek bu" diyerek isyan etti.

"İSTEDİĞİM YEMEKLERİ YİYEMİYORDUM"

Genç şarkıcı, bu şekilde fotoğraf paylaşarak bedenleri ile barışık olmayan insanlara yardımcı olmayı umut ettiğini söyledi. Şarkıcı daha önce yaptığı diyet programını iptal edince "Diyet yüzünden istediğim yemekleri yiyemiyordum. Şuan daha mutluyum açıklamasını yapmıştı.

Ünlü şarkıcı Demi Lovato, Bıktım diyerek selülitli fotoğrafını paylaştı

Son Dakika Magazin Ünlü şarkıcı Demi Lovato, 'Bıktım' diyerek selülitli fotoğrafını paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Tartıştığı eşini bıçaklayıp, "O yaşıyor mu durumu nasıl?" diye ağladı ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Efsane futbolcu Ronaldinho, müstehcen görüntülerin olduğu klipte oynadı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu