Son Dakika Haberleri: Ünlü Şarkıcı Justin Bieber'in Klibi İzlanda'yı Karıştırdı!

Ünlü Şarkıcı Justin Bieber'in Klibi İzlanda'yı Karıştırdı!

30 gün önce

Justin Bieber, dört yıl önce çektiği klip nedeniyle İzlanda'da bir kanyonun kapatılmasına yol açmakla suçlandı. Turist akınına uğrayan kanyonun zarar gördüğü açıklandı.

Justin Bieber, İzlanda'da bir kanyonun kapatılmasına yol açmakla suçlanıyor. Kanyon, Bieber'ın 2015 yılında çektiği klip nedeniyle turist akınına uğradıktan sonra zarar gördüğü gerekçesiyle ziyaretçiye kapatıldı.

"TRAFİĞİ İNANILMAZ YÜKSELDİ"

İzlanda Çevre Kurumu, Bieber'ın I'll Show You klibinden sonra turistlerin uğrak yeri haline gelen Fja?rárgljúfur adlı kanyonun haziran ayına kadar kapalı tutulacağını açıkladı. Kurum yetkilisi Daníel Freyr Jónsson, Bieber'ın klibinden önce dağlık bölgeyi küçük bir azınlığın bildiğini, ancak klipten sonra tanınırlığının arttığını söyledi. Jónsson, "Bieber'ın gelişi sonrası buranın trafiği inanılmaz yükseldi. 2016, 2017 ve 2018 yılları arasında yüzde 50 ila yüzde 80 arası turist artışı oldu" dedi. Sadece 2017 ile 2018 yılları arasında bölgede turist sayısı 132 bin kişi arttı. Bieber'ın I'll Show You klibi 440 milyon kez izlenmişti.

Haber Yayın Tarihi : 25.03.2019 08:35 

YORUMLAR


Başakşehir'de Arda Turan Depremi! Yollar Ayrılıyor Dede, İçine Şeytan Kaçtığını Söylediği 2 Yaşındaki Torununu Yanan Sobaya Attı İmamoğlu'nun Öğrenci Aylık Akbil'ini 50 TL'ye İndirme Vaadine AK Parti'den Yeni Teklif: 40 Yapalım