Son Dakika Haberleri: Uşak Girişinde Durdurulan Bir Araç Cephanelik Gibi Çıktı

Uşak Girişinde Durdurulan Bir Araç Cephanelik Gibi Çıktı

8 gün önce

Uşak girişinde durdurulan bir araç cephanelik gibi çıktı Durdurulan araçta 32 adet ruhsatsız tüfek ele geçirildiUŞAK - Uşak KOM Şube ekipleri kent girişinde şüphe üzerine durdurulan bir araçta yaptığı aramada 32 adet ruhsatsız tüfek ele geçirdi.

Uşak girişinde durdurulan bir araç cephanelik gibi çıktı
Durdurulan araçta 32 adet ruhsatsız tüfek ele geçirildi

UŞAK - Uşak KOM Şube ekipleri kent girişinde şüphe üzerine durdurulan bir araçta yaptığı aramada 32 adet ruhsatsız tüfek ele geçirdi.
Uşak İl Emniyet Müdürlüğü kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Kaçakçılıkla ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yasadışı silah ticaretinin engellenmesi amacıyla yapılan çalışma ile çok sayıda ruhsatsız tüfek ele geçirdiği bildirildi.
Uşak'a giriş yapan şüpheli beyaz bir araç içerisinde bulunan şahısların ruhsatsız silah-tüfek taşıdığını tespit eden ekipler araçta yaptığı aramada 32 adet ruhsatsız tüfek (7'si uzun dipçikli), 15 adet şarjör, 7 adet bandrolsüz kaçak viski ele geçirdi.
Konu ile ilgili olarak araçta bulunan biri bayan 2 kişi gözaltına alınarak haklarında yasal süreç başlatıldı.Defineci, Altında 40 Ton Altın Olduğu Söylenen Köy Evine 500 Milyar TL Fiyat Biçti Prens Selman'ın Muhaliflerin Sesini Bastırmak İçin Cemal Kaşıkçı'yı Hedef Aldığı İddia Edildi

Trump, Rusya ile İmzalanan Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması'ndan Çekildi