Son Dakika Haberleri: Uşak Girişinde Durdurulan Bir Araç Cephanelik Gibi Çıktı

Uşak Girişinde Durdurulan Bir Araç Cephanelik Gibi Çıktı

7 ay önce

Uşak girişinde durdurulan bir araç cephanelik gibi çıktı Durdurulan araçta 32 adet ruhsatsız tüfek ele geçirildiUŞAK - Uşak KOM Şube ekipleri kent girişinde şüphe üzerine durdurulan bir araçta yaptığı aramada 32 adet ruhsatsız tüfek ele geçirdi.

Uşak girişinde durdurulan bir araç cephanelik gibi çıktı
Durdurulan araçta 32 adet ruhsatsız tüfek ele geçirildi

UŞAK - Uşak KOM Şube ekipleri kent girişinde şüphe üzerine durdurulan bir araçta yaptığı aramada 32 adet ruhsatsız tüfek ele geçirdi.
Uşak İl Emniyet Müdürlüğü kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Kaçakçılıkla ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yasadışı silah ticaretinin engellenmesi amacıyla yapılan çalışma ile çok sayıda ruhsatsız tüfek ele geçirdiği bildirildi.
Uşak'a giriş yapan şüpheli beyaz bir araç içerisinde bulunan şahısların ruhsatsız silah-tüfek taşıdığını tespit eden ekipler araçta yaptığı aramada 32 adet ruhsatsız tüfek (7'si uzun dipçikli), 15 adet şarjör, 7 adet bandrolsüz kaçak viski ele geçirdi.
Konu ile ilgili olarak araçta bulunan biri bayan 2 kişi gözaltına alınarak haklarında yasal süreç başlatıldı.
Haber Yayın Tarihi : 12.10.2018 05:28 Kaynak: İHAErzurum'da Kaybolan 4 Yaşındaki Furkan Yiğit'in Babası Tutuklandı Ünlü Sunucu Nazlı Çelik, Haberi Sunarken Kendini Tutamadı: Allah Belanı Versin Dünyanın Konuştuğu Fotoğrafın Nasıl Çekildiği Ortaya Çıktı!