Usta Sanatçı Ahmet Özhan, Sincanlılarla Buluşacak - Son Dakika

Usta Sanatçı Ahmet Özhan, Sincanlılarla Buluşacak

09.06.2017 10:08
Usta Sanatçı Ahmet Özhan, Sincanlılarla Buluşacak, System.String[]

Ramazan etkinlikleri kapsamında her gün farklı bir sanatçıyı Sincanlılarla buluşturan Sincan Belediyesi, bu defa ünlü Türk müziği ve tasavvuf sanatçısı Ahmet Özhan’ı ağırlayacak.

Ramazan etkinlikleri kapsamında her gün farklı bir sanatçıyı Sincanlılarla buluşturan Sincan Belediyesi, bu defa ünlü Türk müziği ve tasavvuf sanatçısı Ahmet Özhan'ı ağırlayacak.

Sincan'da Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Sincan Belediyesi, Ramazan ayının gelmesiyle beraber Yenikent, Temelli ve Lale meydanlarında kurduğu sahneler ile Sincanlılara eski Ramazanın huzurunu yaşatmaya çalışıyor. Sincan Belediyesi Ramazan Akşamları etkinliğinde Hacivat karagöz, meddah, animasyon gibi birçok oyun sergilenirken tasavvuf müziğinin en güzel örnekleri de Sincan'da yeniden can buluyor.

Her gün farklı bir tasavvuf sanatçısını ağırlayan Sincan Belediyesi bu defa tasavvufa gönül vermiş usta sanatçı Ahmet Özhan'ı Sincanlılarla buluşturuyor. Gönülden kopan eserlerle Sincanlıların akşamına renk katacak olan Özhan, kentin dört bir yanında heyecanla bekleniyor. Sincanlıların dört gözle beklediği program 11 Haziran Pazar günü iftardan sonra Lale Meydanı'nda gerçekleşecek.

Ramazan ruhunun yaşanmasına önem verdiklerini belirten Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna, "Mübarek Ramazan ayında vatandaşlarımızın en iyi şekilde zaman geçirmesi için çalışıyoruz. Her gün gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz ile vatandaşlarımız meydanlarımızda bir araya geliyor. Ramazan ayının ruhuna yakışır programlarla vatandaşımızın Ramazan ayını huzurla ve dualarla geçirmesi için çalışıyoruz" diye konuştu. - ANKARA

Usta Sanatçı Ahmet Özhan, Sincanlılarla Buluşacak
Usta Sanatçı Ahmet Özhan, Sincanlılarla Buluşacak

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Usta Sanatçı Ahmet Özhan, Sincanlılarla Buluşacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Kasapoğlu'ndan 3 gol atan İrfan Can'a: Maşallah sana Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı Saadet Partisi'nden asgari ücret zammı önerisi: Hedef 8 bin 85 lira olmalı