Üstün Dökmen ile Küçük Şeyler - Son Dakika

Üstün Dökmen ile Küçük Şeyler

02.04.2017 16:04
Üstün Dökmen ile Küçük Şeyler, System.String[]

Üstün Dökmen ile Küçük Şeyler, 2 Nisan'da İzmir Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu'nda.

Üstün Dökmen ile Küçük Şeyler, 2 Nisan'da İzmir Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu'nda...

"Gösteri Prof. Dr. Üstün Dökmen' in akademik bilgileri ve gözlemlerini paylaşacağı, eğlenceli parodilerle renklendirilmiş, zaman zaman seyircinin katılımıyla interaktif bir boyuta taşınan, bilgilenmenin aynı zamanda çok eğlenceli bir süreç olabileceğini gösteren teatral şov tasarlanmıştır.

Dolaylı iletişim, direkt iletişim, empatik iletişim…Toplumda bizi oluşturmada, takım kurmada, ekip olmada ve sinerji arttırmada sağlıklı iletişim ve uzlaşmanın önemi toplumda ve ailede ortaya çıkan iletişim çatışmaları ve çözüm yolları- çatışmada kültürel boyut iletişim açısından duyguları fark etme, ifade etme ve kontrol etme..."

İnteraktif Gösteri/Tek Perde

Skeç yazarı: Elif Artun Yüksel

Reji: Murat Ergür

Oyuncular: Eylül Öztürk, Gözde Okur, Ömür Özdemir, Erdem Baş

Detaylar :

İl : İzmir

İlce : Konak

Mekan : İzmir AKM Yunus E.

Mekan Adresi : Mithat Paşa Cad. No: 92/A

Başlangıç Saati : 02.04.2017 20: 00: 00

Bitiş Saati : 02.04.2017 22: 00: 00

Kategori : Üstün Dökmen ile Küçük Şeyler

Tür : Sahne Sanatları

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Üstün Dökmen ile Küçük Şeyler - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ali Koç: 10 senede 3 şampiyonluk verdik, her şeyin değişebileceğini biliyoruz Ali Koç: 10 senede 3 şampiyonluk verdik, her şeyin değişebileceğini biliyoruz Pelkas, Başakşehir'e attığı golle efsane Alex de Souza'yı yakalamayı başardı Pelkas, Başakşehir'e attığı golle efsane Alex de Souza'yı yakalamayı başardı Ezel dizisinin Ömer'i İsmail Filiz, 'Barbaroslar'a transfer oldu Ezel dizisinin Ömer'i İsmail Filiz, 'Barbaroslar'a transfer oldu Harun Tekin, uzaktan gol yemede rekora doğru koşuyor Harun Tekin, uzaktan gol yemede rekora doğru koşuyor Son Dakika: Türkiye'de 18 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 318 kişi vefat 55 bin 802 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 18 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 318 kişi vefat 55 bin 802 yeni vaka tespit edildi İki otomobil çarpıştı, araçlar hurdaya döndü! 9 kişi yaralı İki otomobil çarpıştı, araçlar hurdaya döndü! 9 kişi yaralı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Final kararı alan Akıncı dizisindeki harita detayı, Azerileri kızdırdı Final kararı alan Akıncı dizisindeki harita detayı, Azerileri kızdırdı