Vali Kaymak, Hemşehrilerini Unutmadı - Son Dakika

Vali Kaymak, Hemşehrilerini Unutmadı

4 yıl önce

Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor, ligin 22. haftasında karşılaşacağı Dersimspor maçı için Tunceli’ye gitti.

Vali Kaymak, Hemşehrilerini Unutmadı, System.String[]

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor, ligin 22. haftasında karşılaşacağı Dersimspor maçı için Tunceli'ye gitti. Tunceli'de kamp yaptığı otele giden Bayburt Grup kafilesini Tunceli Valisi Bayburtlu Osman Kaymak ziyaret etti.


Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor'a başarılar dileyen Vali Kaymak'a, kulüp başkanı Hikmet Şentürk üzerinde Vali Kaymak'ın isimi yazılı olan forma hediye etti. Şentürk, ayrıca kendilerine ziyarette bulunan Dersimspor Kulübü Başkanı Hıdır Nergiz'e ise Bayburt Ketesi ve pestil ikram etti.


Öte yandan yarın 13.30'da oynanacak maç için Tunceli'ye giden kafilede başkan Hikmet Şentürk'ün yanı sıra, yöneticiler Ersoy Özbek, İbrahim Yumak ve Yaşar Yıldız yer alıyor. - BAYBURT

Haber Yayın Tarihi: 23.01.2016 05:51 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Ödül töreninde sunuculuk yapan Pınar Altuğ, yırtmaçlı elbisesiyle dikkat çekti
Libyalı komutandan Türkiye'ye küstah tehdit: Gemilerini batıracağım Kanser sebebiyle ölen hastane çalışanı kadının cenazesi 8 yıl sonra toprağa verildi