Vali Özcan'a Duygusal Veda - Son Dakika

Vali Özcan'a Duygusal Veda

07.06.2016 14:06
Vali Özcan'a Duygusal Veda, System.String[]

Son Valiler Kararnamesiyle merkeze alınan Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, eşiyle birlikte kentten ayrıldı.

Son Valiler Kararnamesiyle merkeze alınan Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, eşiyle birlikte kentten ayrıldı.

Vali Vahdettin Özcan, kendisini uğurlamak için Hükümet Konağı önünde toplanan kalabalığa seslendi. Çankırı'yı hiç unutmayacağını ifade eden Özcan, 5 yıl önce yine bir Ramazan ayında göreve başladığını hatırlattı.

Çankırı'nın bu ülkenin çimentosu olduğunu vurgulayan Özcan, "Çankırı benim ilk göz ağrım. Çankırı Türkiye'ye lazım olan bir kenttir. Çankırı insanının ayakları bu topraktadır. Sizler Türkiye'nin çimentosusunuz. Tek bir ricam var. Güneydoğu'da, Doğu'da, büyük şehirlerimizde polislerimizi, askerlerimizi şehit eden bu alçakları, bu şerefsizleri unutmayın. Bunlara haklarınızı helal etmeyin. Allah bunları kendi çukurlarında boğsun. Bugün yine 7 polisimizi ve 4 vatandaşımızı şehit ettiler" diye konuştu.

Özcan, "Çankırı'ya vali alarak gelecek olan mesai arkadaşımız Mesut Beye başarılar diliyorum. Bilerek, bilmeyerek kırmış olduğum mesai arkadaşlarım vardır, onlardan özür diliyorum. Haklarını helal etsinler. Benim de sizde hakkım varsa helal olsun. Benimle birlikte mesai yapan milletvekillerimize, siyasi parti il başkanlarımıza, memurlarımıza, değerli vatandaşlarımıza haklarınızı helal edin diyorum" diye konuştu.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç'e ayrıca teşekkür eden Özcan, "İrfan Bey sizin için bir şanstır. O şansı üç dönemdir kullanıyorsunuz. Bundan sonra da inşallah milletvekillerinizle birlikte Çankırı'nın gelişmesi için gereğini yaparsınız. Ben Çankırı'nın elçisi olarak İstanbul'da olacağım" ifadelerini kullandı.

Özcan, vatandaşlara özel telefon numarasını vererek İstanbul'a yolu düşenlerin kendisini arayabileceğini söyledi. Zaman zaman duygusal anlar yaşayan Vali Özcan'ın gözyaşlarına hakim olamadığı gözlendi. - ÇANKIRI

Vali Özcan'a Duygusal Veda
Vali Özcan'a Duygusal Veda
Vali Özcan'a Duygusal Veda

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Vali Özcan'a Duygusal Veda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Biden'ın göreve başlamasından sonra Rusya ile ilk kriz: Navalny protestolarından ABD'yi sorumlu tuttular Konyaspor, sahasında Antalyaspor ile 0-0 berabere kaldı Yılmaz Morgül Nişantaşı'nı ringe çevirdi! Gören bakakaldı Galatasaray zorlu Malatya deplasmanında! Canlı anlatım Milli Savunma Bakanlığı, F-16'daki Sniper Pod'a yansıyan dolunayın görüntüsünü paylaştı Gıdada fahiş fiyat şikayeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletildi: Mutlaka çözüme ulaştıracağız Kümesine giren tilkiye seslenişi sosyal medyada büyük ilgi gören vatandaşın söyledikleri duygulandırdı Sırası gelmeden korona aşısı yaptıran İspanya Genelkurmay Başkanı Villaroya tepkiler nedeniyle istifa etti