Vali Yıldırım, "Köylümüz Üretmiyor" - Son Dakika

Vali Yıldırım, "Köylümüz Üretmiyor"

4 yıl önce

Çatalzeytin’e ilk ziyaretini yapan Kastamonu Valisi Mesut Yıldırım, çeşitli incelemelerde bulundu.

Vali Yıldırım,

Çatalzeytin'e ilk ziyaretini yapan Kastamonu Valisi Mesut Yıldırım, çeşitli incelemelerde bulundu.


Kastamonu Valisi Mesut Yıldırım, Yunus Emre Ortaokulu salonunda Kaymakam Recep Koşal, Belediye Başkanı Musa İhsan Uğuz, daire amirleri, muhtarlar, siyasi parti ilçe başkanları ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantı Atatürk'e ve Türk büyüklerine saygı duruşu, İstiklal Marşı okunmasıyla başladı. Kaymakam Recep Koşal ve Belediye Başkanı Musa İhsan Uğuz sunumlarından sonra Vali Yıldırım katılımcılara söz verdi. Söz alanlar adliye,hastane, özel idare makine parkı, yol, su, kanalizasyon, sahil yolu konularında görüşlerini aktardılar. Vali Yıldırım'dan destek istediler.


Vali Yıldırım toplantıyı değerlendirme konuşmasında "İlimizi ve ilçelerimizi tanımak istiyoruz. Programları oluştururken önceliğinizi öğrenerek sağlıklı program oluşturmak istiyorum. Kaymakam ve Belediye Başkanının sunumundan anladığım ciddi problemlerimiz olmadığı anlaşılıyor. Üretim alanında sıkıntılar var. Köylümüz üretmiyor. İnsanımızı üretmeye teşvik etmeliyiz. Bundan sonra her ay muhtarlarla ve halkla düzenli toplantılar yapılacak. Vatandaşla devlet daha sıkı ve düzenli işbirliği içinde olacak. Vatandaşımızın ne düşündüğünü ne istediğini bilmemiz gerekiyor. Güzel ilginiz beni memnun etti. Konuşmalarla ilgili notlar aldım. Burada daha uzun süre kalmam gerekiyor ama bugün planladığımız Abana ve Bozkurt toplantıları var. Yol başta olmak üzere araç parkının yenilenmesi gerekiyor. Köydes ile ilgili yanlış algılama var. Köy mahalle yollarını önemsiyorum. Tabi ki ana yollar öncelikli çözüm yollarını geliştirmek için buradayız" dedi.


Toplantının ardından Vali Yıldırım ve beraberindekiler Abana'ya hareket ettiler. - KASTAMONU

Haber Yayın Tarihi: 09.11.2016 04:39 Kaynak: İHASon Dakika

Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu
Turgutlu Belediyesi'nden çalışanlara yüzde 35 zam ve kadınlara ayda bir gün izin Birlikte yaşadığı kadını öldüren adam, hastanede feryat ederek baygınlık geçirdi

Son Dakika Haberleri