Mesire alanları beyaza büründü - Son Dakika

Mesire alanları beyaza büründü

06.01.2022 10:16

Edremit ilçesindeki Köprüler-Gem Regülatörü Park ve Rekreasyon Tesisi'nin drone görüntüleri Vatandaşlardan Salih Akpınar ile röportaj Vatandaşlardan Hüsamettin Aydemir ile röportaj Van'da mesire alanları beyaza büründü Van'ın Edremit ilçesindeki çamlık alan ile Özalp ilçesindeki menderesler,...

Edremit ilçesindeki Köprüler-Gem Regülatörü Park ve Rekreasyon Tesisi'nin drone görüntüleri

Vatandaşlardan Salih Akpınar ile röportaj

Vatandaşlardan Hüsamettin Aydemir ile röportaj Van'da mesire alanları beyaza büründü

Van'ın Edremit ilçesindeki çamlık alan ile Özalp ilçesindeki menderesler, kar yağışıyla beyaz örtüye büründü.

Edremit ilçesindeki Köprüler-Gem Regülatörü Park ve Rekreasyon Tesisi, geçen hafta etkili olan yağışla karla kaplandı.

Dondurucu soğuğa rağmen yeşilin tüm tonlarının görülebildiği çam ağaçları ile bütünleşen bembeyaz kar örtüsü dikkati çekti.

Tesise gelen bazı kent sakinleri de hem manzarayı izledi hem de tesisin içinden geçen Engil Çayı'nda balık avlamaya çalıştı.

Vatandaşlardan Salih Akpınar, AA muhabirine, tesise sık sık gelerek temiz havanın ve eşsiz doğanın tadını çıkardıklarını söyledi.

Akpınar, "Boş zamanlarımızın büyük bölümü burada geçiyor. Hem balık avlıyoruz hem de fotoğraf çekiyoruz. İnsanların ilgi gösterdiği bir yer." dedi.

Hüsamettin Aydemir ise yeşil ve beyazın buluştuğu manzaranın insana huzur verdiğini belirterek "İnsanlar buraya aileleriyle güzel zaman geçirmek için geliyor. Yaz aylarında çok kalabalık oluyor. Bir yanda çam ağaçlarının yeşil tonları bir yanda da bembeyaz kar örtüsü. Çok güzel bir manzara var." diye konuştu.

Özalp ilçesinde de Dorutay Mahallesi yakınlarındaki akarsuyun bembeyaz kar örtüsü arasında süzülen görüntüsü objektiflere yansıdı.

Edremit ilçesindeki tesis ile Özalp ilçesindeki mendereslerin eşsiz manzarası drone ile görüntülendi.

Mesire alanları beyaza büründü
Mesire alanları beyaza büründü
Mesire alanları beyaza büründü
Mesire alanları beyaza büründü
Mesire alanları beyaza büründü

YORUMLAR
500
Özalp'ın doğa güzellikleri hayran bırakıyor Özalp'ın doğa güzellikleri hayran bırakıyor Van'da çamura saplanan ineği belediye ekipleri kurtardı Van'da çamura saplanan ineği belediye ekipleri kurtardı Bataklığa saplanan büyükbaş hayvan kurtarıldı Bataklığa saplanan büyükbaş hayvan kurtarıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mesire alanları beyaza büründü - Son Dakika


Advertisement