Vidocq Filmi - Son Dakika

Vidocq Filmi

01.07.2011 16:21
Vidocq Filmi, System.String[]

Vidocq filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Vidocq filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

1830... Paris devrim çığlıkları ve bilinmez bir gizemin gölgesi ile titremektedir. Yalnızca bir tek kişi bunu çözebilir... O da zaten ölmüştür.

Adam çok büyük bir gürültü ile yanan ocağın kenarına tutunmuş vaziyettedir. Üzerinde ona bakan maskeli biri vardır ve varlık maskesini çıkarttığında, Vidocq ünlü dedektif,kılık değiştirme uzmanı ve kurtuluş gözüyle bakılan tek kişi yanan ocağa düşer. Paris%%1%te bir çok insan onun neden ve kim tarafından öldürüldüğünü bilmemektedir. Onun biyografisini yazmaya karar veren genç gazeteci Etienne Boisset ölümünün ardındaki gizi çözmeye ve onun intikamını almaya karar verir.

Yönetmen: Pitof

Senaryo: Pitof, Jean-Christophe Grangé

Oyuncular: Edith Scob, André Dussollier, Inés Sastre, Guillaume Canet, Gérard Depardieu

Filmin Türü: Suç, Heyecan,

Orijinal Adı: Vidocq

Yapımcı Firma: Centre national de la Cinématographie [fr]

Yapım Yılı: 2001

Yapım Ülkesi: Fransa

Orijinal Dili: Fransızca

Filmin Süresi: 100 dk.

Resmi Sitesi: http://www.vidocq-lefilm.com/

Vizyon Tarihi: 27.12.2002

Vidocq Filmi

Son Dakika Güncel Vidocq Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hükümete tepki gösteren milletvekili, kürsüde kolunu kesip kanını akıttı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Yaz aylarında Volkan - Emre karması ile Alex karması maçı yapabiliriz AK Parti Kastamonu eski İl Başkanı Uluay'ın engelli kızı, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor "Türk ürünlerine boykot gündemimizde yok" diyen Fransız Bakan'dan AB'ye küstah çağrı: Türkiye'ye karşı önlem alın Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak