Vizyon Öncesi Yemekte Buluştular - Son Dakika

Vizyon Öncesi Yemekte Buluştular

29.03.2018 08:48
Vizyon Öncesi Yemekte Buluştular, System.String[]

6 Nisan'da vizyona girecek 'Kızım ve Ben' filminin oyuncuları yapımcı Burak Memişoğlu'nun Etiler Gürkan Şef'te düzenlediği akşam yemeğinde bir araya geldi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen yemeğe katılanlar keyifli anlar yaşadı. Basının yoğun ilgisinin olduğu yemekte film ile ilgili merak edilen sorularda cevap buldu.

Etkileyici hikayesi ve güçlü kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken 'Kızım ve Ben' filminin başrollerini Cemal Hünal ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştı. Polis Haftası nedeniyle 6 Nisan'da vizyona girecek filmle ilgili ünlü oyuncu Hünal,bir özel harekat polisini canlandırmanın önemine dikkat çekerken Zülal Memişoğlu da ''Polis abilerle aynı filmde oynamak beni çok gururlandırdı'' dedi. Filmin yapımcısı Burak Memişoğlu ise 'Filmimiz önümüzdeki hafta vizyona girecek. Herkesin etkileneceği gerçek özel harekat polisleriyle yaşanmış bir hikayeyi beyaz perdeye aktardık" ifadelerinde bulundu. Murat Gürvardar'ın senarist ve yönetmenliği yaptığı polisiye-dram türündeki film, kahraman bir özel harekât polisi olan Doruk'un görevinin yanı sıra kızına hem annelik hem de babalık yapmasını konu alıyor.

Vizyon Öncesi Yemekte Buluştular

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Vizyon Öncesi Yemekte Buluştular - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Son Dakika! Azerbaycan Meclisi'nde konuşan TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Minsk grubunun beyin ölümü gerçekleşmiştir Rus gazeteci Ermeni cephesinden bildirdi: Dayanılmaz bir koku var, askerlerin cesetleri ortalıkta duruyor Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak Aynı sokakta 7 otomobili soyan hırsızın eline geçen sadece iki gözlük oldu İki kadınla gittiği günlük kiralık dairenin camından düşerek can vermişti! Cinayete kurban gittiği ortaya çıktı Türkiye genelinde yaşanan internet kesintisi için ''planlı çalışma'' açıklaması Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanacak! Gündemde koronavirüs, Azerbaycan ve Kıbrıs var