Son Dakika Haberleri: Vm Medical Park Bursa, Ata'yı Unutmadı

Vm Medical Park Bursa, Ata'yı Unutmadı

3 ay önce

VM Medical Park Bursa Hastanesi, Cumhuriyet'imizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 80. yıldönümü nedeniyle anma töreni gerçekleştirdi.

Vm Medical Park Bursa, Ata'yı Unutmadı, System.String[]

VM Medical Park Bursa Hastanesi'nin ana girişinde düzenlenen 10 Kasım Atatürk'ü anma törenine hastane yöneticileri, doktorlar, hemşireler, hastane çalışanları, hastalar ve yakınları katılım gösterdi.

Ata'nın hayata gözlerini yumduğu saat 09:05'te siren sesiyle bayraklar yarıya indirilerek, Atatürk ile şehitler anısına saygı duruşunda bulunuldu. İstiklal Marşının okunması ile program sona erdi. Törenin açılışını gerçekleştiren Başhekim Dr. Öğretim Üyesi Murat Saylık "Ulu Önder Atatürk'ü ebediyete intikalinin 80'inci yılında saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz" ifadelerini kullandı. Törenin sonunda hastane çalışanlarının yanı sıra hastalar ve yakınları, Atatürk için oluşturulan özel köşede fotoğraf çektirdi.
Yasemin Yalçın, Kemal Sunal ile Tanışma Hikayesini Anlattı Yılmaz Özdil: Kitap Geliriyle Köy Okullarına Mustafa Kemal Çocuk Serisini Dağıtacağız

Son Dakika! Bakan Pakdemirli: Evcil Hayvanlarını Sokağa Terk Edenlere Yaptırım Uygulayacağız