Son Dakika Haberleri: 60 Milyon Liralık Vurgun Yapan Müteahhit Sırra Kadem Bastı

60 Milyon Liralık Vurgun Yapan Müteahhit Sırra Kadem Bastı

5 ay önce

Karabük'te apartman inşaatı başlatan müteahhit topraktan daire satmaya başladı ve müşterilerden dairelerin parasını toplayarak kayıplara karıştı. 60 milyon lira vurgun yapan müteahhitin varlığına icra işlemi başlatıldı.

Aydınlıkevler Mahallesi'nde apartman inşaatı başlatan İbrahim E. Topraktan daire satmaya başlayan ve müşterilerden dairelerin parasını toplayarak kayıplara karışmıştı. Müteahhit İbrahim E.'nin varlığına şikayet üzerine icra işlemi başlatıldı. Kaçak müteahhit 60 milyon lira vurgun yaptığı belirtildi.

MAĞDURLAR İSYAN ETTİ

Mağdur olan Musa K. dört katlı apartmanın çatı katına çıkarak mağduriyetini dile getirdi. Çevredekiler polis ve ambulansa haber verdi. Polis ekipleri Musa K.'yı ikna etmeye çalıştı. Bir yandan itfaiye ekipleri atlama ihtimaline karşı branda açıldı.

VATANDAŞLAR SORUNUN ÇÖZÜLMESİNİ İSTEDİ

Her gün İbrahim E.'nin Aydınlıkevler Mahallesi'nde başlatıp yarım bırakan inşaatın önünde bekleyen mağdur vatandaşlar, yetkililerden bu sorunun bir an önce çözülmesini istedi.


YORUMLAR


Soyunarak Buz Tutmuş Göle Atlayan Çılgın Kadın, Ayağını Kırdı Son Dakika! Zonguldak'ta Maden Ocağında Patlama: 3 İşçi Mahsur Kaldı

İYİ Parti'nin 'Asgari Ücretliden Vergi Alınmasın' Araştırma Önergesi Reddedildi