Son Dakika Haberleri: Yalova Belediyesi Şehitler İçin Programı İptal Etti

Yalova Belediyesi Şehitler İçin Programı İptal Etti

3 ay önce

Yalova Belediyesi 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinlikleri kapsamında düzenleyeceği ve Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirileceği programı Hakkari’de yaşanan patlamada dolayısıyla iptal etti.

Yalova Belediyesi Şehitler İçin Programı İptal Etti, System.String[]
Yalova Belediyesi 10 Kasım Atatürk'ü Anma etkinlikleri kapsamında düzenleyeceği ve Atatürk'ün sevdiği şarkıların seslendirileceği programı Hakkari'de yaşanan patlamada dolayısıyla iptal etti.

10 Kasım Atatürk'ü anma etkinlikleri kapsamında Yalova Belediyesi de bir program hazırlamıştı. Programda Atatürk'ün sevdiği şarkılar seslendirilecekti. Ancak Hakkari'de üs bölgesinde mühimmat deposunda yaşanan patlama dolayısıyla Yalova Belediyesi düzenlediği bu programı iptal etme kararı aldı. Yalova Belediye Başkanı vefa Salman, "Hakkari de yaşanan patlamada 2 askerimiz şehit oldu. 24 askerimiz ise yaralandı. 7 askerimiz de aranıyor. Bu üzücü olayın yaşanması dolayısıyla biz de Atatürk'ü anma günü dolayısıyla düzenlediğimiz ve Atatürk'ün sevdiği şarkıların seslendirileceği programı iptal ettik. Yüce Türk Milletinin başı sağolsun. Şehitlerimizin ailelerine başsağlığı yaralı askerlerimize ise acil şifalar diliyorum" dedi. - YALOVAFatih'te 3 Katlı Binada Yangın: 1 Kişi Yanarak Can Verdi Amerikan Donald Cook Destroyeri Gece Yarısı İstanbul Boğazı'ndan Geçti

Çalışanlar Dikkat! Keyfi Rapor Almak İşten Atılma Sebebi